Geloren - kloubní výživa pro psy

Poznejte, jaký je jeho ženský ideál na základě znamení zvěrokruhu

21.10.2017
Foto: pixabay.com

Muže narozené ve stejném znamení zvěrokruhu kromě povahových vlastností spojuje i podobná touha po ženském ideálu, přičemž každé znamení shledává tento ideál v něčem jiném. Někdo má raději rozpustilejší slečny s pořádným sex-appealem, jiný zase nepohrdne výraznou ženskou inteligencí a na vnějším vzhledu mu až tak nesejde…

Beran

Mužům ve znamení Berana se líbí osoby sebevědomé a energické.  Jakékoliv vulgární projevy ho mohou od ženy hezky rychle odradit. Beran dokáže po právu ocenit ženskou krásu a miluje, když o sebe žena dobře pečuje.

Býk

Býci mají v oblibě inteligentní a sečtělé ženy. Rovněž si potrpí na ženy, které mají smysl pro organizaci, a ocení, když se na ně můžou spolehnout. Býk totiž potřebuje zdroj, ze kterého sám může čerpat, takže nerozhodné domácí puťky bez energie a života nejsou nic pro něj.

Blíženec

Vaše upřímná otevřená duše a srdce na dlani budou v tomto případě zcela na škodu. Blíženci totiž milují nejistotu a tajemství. Pokud jim nedopřejete určité napětí, rychle o vás ztratí zájem. Nemají totiž rádi ženy, které se dají číst jako knihy, nebo ty, které jim na prvním rande bez okolků vyžvaní celý svůj životní příběh.

Rak

Muži ve znamení raka milují ženy, které za ně řeší veškeré jejich problémy. S radostí vám přenechají hlavní slovo ve vztahu a rádi se nechají životem vést. Raci jsou rovněž dost sentimentální, romantičtí a mají rádi vzdělané ženy, se kterými mohou pohovořit na intelektuální úrovni.

Lev

Lev miluje neobyčejné, šarmantní a krásné ženy se smyslem pro humor. K získání jeho pozornosti vám pomůže vybrané chování. Muži v tomto znamení nesnáší ženy, které čas od času ve společnosti ztrácejí důstojnost (například když se opijí). Není tak důležitá vnější krása, jako umění svým chováním okouzlit.

Panny

Muži narození ve znamení Panny zbožňují zejména kariéristky. Ženy s vůdcovským a odhodlaným chováním jsou jediné, které dokáží ocenit. Nečekejte, že vás ve slabých chvilkách utěší – nesnáší ženskou slabost.

Váhy

V ženách dokáže ocenit krásu a umění chovat se ve společnosti. Velmi mu záleží na tom, co si o jeho milé myslí blízké okolí, takže je potřeba zapůsobit nejenom na něj, ale i na jeho přátele. Líbí se mu ženy nekomplikované, inteligentní, vzdělané a zejména hlubokomyslné.

Štír

Nemá rád slabé ženy, ale zároveň se od nich nenechá komandovat. Je tedy zapotřebí být silnou osobností, ale také se mu umět zdravě podvolit. Buďte k němu vždy upřímná, protože Štír nesnáší faleš, kterou v žádném případě neodpouští.

Střelec

Nedokáže vystát intelektuální ženy, jelikož mu lezou na nervy. I bez nich totiž moc dobře ví, co má dělat. Miluje prosté ovlivnitelné ženy, které se mu snadno podvolí. Cítí se dobře, když se s ním žena radí o každé prkotině, učí se od něj, a hlavně dobře vypadá.

Kozoroh

Vyžaduje od své partnerky, aby byla nejlepší na světě.  Musí být praktická, krásná a okolí by ji mělo obdivovat a mít k ní úctu. V neposlední řadě by měla mít vysoký společenský statut. Kozoroh nesnáší sentimentální a přecitlivělé ženy.

Vodnář

Pro Vodnáře je ve vztahu velmi důležité vzájemné porozumění, v první řadě proto ženu hodnotí na duchovní rovině. Dokáže hodiny debatovat se svými příteli, k nimž jeho partnerka musí být loajální. Miluje nekonfliktní a inteligentní ženy.

Ryby

Muž narozený ve znamení Ryb miluje romantické, něžné a citlivé ženy. Rovněž ho fascinují důvěřivé a lehce ovlivnitelné kokety, které rychle ztrácí hlavu. Oceňuje, když se žena dokáže na jedničku postarat o domácnost a umí dobře vařit.

Jaké znamení máte doma Vy a co byste k němu na základě vlastních zkušeností mohla doplnit?

Šárka Lázničková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook