Geloren - kloubní výživa pro psy

Potřebujete rychle půjčit menší finanční obnos? Řešením je SMS půjčka

16.1.2019

S krátkodobým nedostatkem hotovosti se setkala již většina z nás. Je to zrovna ta situace, kdy obvykle nemáme čas řešit tento výpadek návštěvou naší vlastní banky a sjednáním úvěru. Navíc velké bankovní společnosti nejsou na rychlé mini úvěry vůbec připravené. Běžná pak je situace, kdy z banky odcházíme s půjčkou ve výši, o kterou jsme vůbec nestály. Vždyť jsme potřebovaly pouze vykrýt krátkodobý nedostatek peněz na účtu. Lze to řešit i jinak?

Na krátkodobé půjčky jsou mnohem lépe připraveny nebankovní společnosti

Ne, nemusíte se jich bát. Stačí pouze pochopit filosofii produktů nebankovních společností a nesnažit se je používat nevhodným způsobem. Trh nebankovních poskytovatelů půjček se navíc vyčistil. Ti, kteří zůstali, jsou licencováni Českou národní bankou, a tedy i pod jejím drobnohledem. Zpátky ale k vašemu problému s financemi. Co když potřebujete rychle menší obnos peněz? Řešením je rychlá SMS půjčka.

Rychlé SMS půjčky umí vyřešit váš problém ještě v ten samý den, ale i do několika minut

SMS půjčka je krátkodobý mikroúvěr. Vše kolem ní vyřešíte výhradně prostřednictvím SMS nebo internetu. Nemusíte nikam chodit ani telefonovat. V pracovní dny a během dne doba pro vyřízení SMS půjčky nepřekročí obvykle několik minut, nebo se k žádanému finančnímu obnosu dostane žadatel ještě ten den, co o něj požádal.

Poskytovatel rychlé půjčky vyžaduje minimum dokladů k jejímu poskytnutí. Jde o půjčku, která je tady téměř pro každého. Nelustruje se váš příjem, ani se nenahlíží do registru dlužníků. Jako žadatel o tuto půjčku si však musíte uvědomit, že jde o poměrně drahou půjčku. Na druhou stranu jde o mikroúvěry krátkodobé, a tudíž se nejedná o žádné horentní částky navíc, ale třeba o pouhé stokoruny, které zaplatíte navíc za to, že jste měly možnost získat půjčku snadno, rychle a bez zbytečných obstrukcí.

Čeho se u SMS půjčky rozhodně nemusíte bát?

Seriózní poskytovatel po vás nechce žádné poplatky za zřízení půjčky. Zaplatíte pouze jistinu a příslušný úrok. Nemusíte se bát ani chytáků ve smlouvě. Podmínky nebankovních půjček jsou již transparentní. Dostáváte rovněž možnost odložit si za malý poplatek termín zaplacení půjčky . Ale pozor! Pokud nebudete půjčku schopni zaplatit ani poté, sankce budou výrazně přísnější. Proto vždy dobře zvažte, jestli bude ve vašich silách půjčku včas a řádně uhradit.

Seriózní a rychlou SMS půjčku nabízí CoolCredit

CoolCredit poskytuje rychlou SMS půjčku do několika minut. Půjčit si lze od 1000 do 20 000 Kč. Stačí vyplnit žádost, potvrdit smlouvu o půjčce a připojit kopii občanského průkazu a výpis z bankovního účtu. Vše lze vyřídit přes SMS nebo po internetu. CoolCredit půjčuje fyzickým osobám starším 18 let s trvalým pobytem v České republice. Peníze po schválení rychlé SMS půjčky dostanete od pondělí do pátku od 7 do 19 hodin, v sobotu od 10 do 16 hodin. Pokud máte bankovní účet v České spořitelně, v Moneta bank, v Komerční bance, v Raiffeisenbak nebo ve FIO bance, dostanete peníze obratem po schválení půjčky. Jinak do druhého pracovního dne. Vše o SMS půjčce najdete na stránkách CoolCredit.

Společnost CoolCredit nabízí seriózní a transparentní podmínky, dbá na etiku a zodpovědné půjčování a jde o firmu licencovanou ČNB.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook