Geloren - kloubní výživa pro psy

Polohy, při kterých vás místo ráje může čekat nemocnice

5.8.2017
Foto: 123rf.com

Většina z nás vidí sex především jako možnost prožívat intimní a radostné chvíle se svým protějškem. Některé páry mají rádi klasiku a drží se několika svých osvědčených poloh. Jsou ale i tací, kteří milují experimenty, a čím krkolomnější pozice, tím lépe. Některé pozice jsou však jen pro opravdu zdatné jedince a některé vám místo k orgasmu mohou pomoci spíše k doktorovi. Dnes pro vás máme seznam nebezpečných pozic, do kterých se pouštějte jen po důkladném uvážení.

Zrádné schody                    

Znáte někoho, kdo by zažil pohodlný sex na schodech? Spíše asi ne. Většinou po takové akci nacházíte modřiny na naprosto překvapivých místech. O otlačených zádech a jiných částech těla ani nemluvně, a to mluvíme jen o tom nejmenším, co vás může potkat. Takové skutálení se ze schodů v žáru vášně by asi opravdu moc příjemné nebylo.

Gymnastický míč se dá využít různě

Možná se jedná o jednu z nejvíce vzrušivých poloh, při které se můžete doslova vyřádit, ale zároveň může být při troše neopatrnosti i velmi nebezpečná. Neobvyklé polohy zapříčiňují, že penis občas vyjede úplně ven, a při cestě nazpátek se může snadno stát, že muž netrefí cíl, ale něco jiného a mnohem méně příjemného. Lepší je, když si muž lehne zády na míč a žena nasedne na něj.

À la mořská panna

Vzpomenete si na vyřezávané mořské panny na lodích, které dříve brázdily vody oceánu? A víte, jakou pozici taková panna zaujímala? Tak přesně takto byste měla být prohnutá i vy. Partner stojí za vámi, prohýbá se podle vás a musí vás držet. Vy byste měla mít nohy ohnuté kolem jeho nohou a takto se přidržovat. Abyste tuto polohu bezpečně zvládli, museli byste být doslova gumoví a navíc vy být lehoučká jako pírko a váš partner mít svaly jako Schwarzenegger zamlada, jinak vám hrozí, že si v nejlepším případě pouze nabijete nos. V tom horším případě si něco zlomíte.

Netrpělivý kuchař

Muž stojí na špičkách a vy se před něj posadíte na pult nebo nějaký stůl. Jeví se to velmi jednoduše, ale podle odborníků na sexualitu je zde značné riziko úrazu. Ve fázi velmi intenzivního sexu, může muž při rychlém přirážení minout cíl a trefit se do stolu. Naražený nebo zlomený penis bolí vskutku pekelně.

Sexuálních poloh, které nejsou příliš vhodné a bezpečné, je celá řada. Zkuste si jen namátkou prolistovat Kámasútru a hned budete vědět, o čem mluvíme. Jestli existuje nebo někdy existoval pár, který všechny tyto pozice vyzkoušel a přežil je ve zdraví, zaslouží si náš obdiv. Ale i v případě, že milujete experimenty a adrenalin, buďte opatrní. Za tu bolest a trapné vysvětlování u lékaře žádná sebelepší poloha nestojí.

Martina Mádlová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook