Geloren - kloubní výživa pro psy

Políbená sluncem – vykouzlete si pihy snadno a rychle!

6.3.2017
Foto:  Jamie-Lee Mulligan

Jako malé jsme je nenáviděly, v dospělosti po nich toužíme. Pihaté tváře na nás zkrátka působí exoticky. Ten, kdo je má, se jich snaží zbavit a ten, kdo má pleť bez chybičky, po nich nesmírně touží. Řadíte se do druhé skupiny nebo byste si to chtěla jen zkusit? Pojďte s námi proniknout do světa autentických falešných pih!

Jakmile sluníčko začne trochu zesilovat své paprsky, na mnoha nosáncích a tvářích naskáče množství pih. A ačkoliv jsou pihy otázkou malé genetické chybky v rozložení pigmentu, mnoho žen z řad slavných dokázalo, že i tyto malé chyby mohou být neskonale sexy! A o to víc v případě, jste-li majitelkou zrzavé hřívy. Tato kombinace platí za velmi silné afrodiziakum.

Ne vždy si však pihy hýčkáme. Ve školních lavicích se mnohým za ně okolí posmívalo a udělaly bychom všechno, aby byly naše obličeje bez jediné chybičky.

Naopak ty, které mají obličej bez poskvrny, svým pihatým kolegyním mnohdy jejich malou nedokonalost závidí – obličej s pihami působí rozverně, křehce i sexy zároveň.

Tábor nepihatých se však nedá tak snadno, protože ať to byl, kdo chtěl, přišel s trendem falešných pih, které vypadají tak přirozeně, že si na rozpustilou krásku s kropenatým obličejem může zahrát každá, která má zrovna chuť.

Věřte nebo ne, ale není to nic těžkého!

Na tvář naneste lehký a pouze jemně krycí make-up a důkladně jej zapracujte do pleti. Nyní sáhněte po rozjasňovači a aplikujte ho na oblast pod očima, na horním hřbetu nosu, na tváře a do oblasti pod obočí. Pro projasněný pohled ho můžete aplikovat i do vnitřního koutku oka.

Nyní sáhněte po tmavší tvářence, případně bronzujícím pudru a zvýrazněte jím oblast lícních kostí. Jste-li majitelka kulatějšího obličeje, můžete jím vymodelovat i svoji čelist, díky čemuž bude vaše tvář působit opticky užší. Následně na tvář naneste přirozený odstín tvářenky. V tento moment můžete tvář ještě jemně projasnit na líci a pod obočím. Vhodné jsou především tekuté produkty, které mají mnohem jemnější přechod než pudrové.

Nyní přichází čas na pihy – sáhněte po kitu na úpravu obočí, případně po středně a světle hnědém očním stínu a malém štětci. Upozorňujeme, že stíny by měly být bez třpytek.

Na štětec naberte nejprve tmavší odstín hnědé a na tváři začněte vytvářet drobné pihy. Stejný postup aplikujte i u světle hnědého stínu. Dva odstíny zaručí, že vaše pihy budou vypadat na tváři autenticky a plasticky.

Při tvorbě pih se soustřeďte i na oblast nosu a čela.

Nyní zvýrazněte své obočí tužkou či gelem, který vaše obočí zároveň zafixuje. Tmavě hnědou tužkou pak na oku vytvořte protaženou oční linku. Pro přirozenější efekt můžete řasy zvýraznit hnědou řasenkou.

Nakonec rty natřete leskem či přirozeným odstínem rtěnky.

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook