Geloren - kloubní výživa pro psy

Podzim s dotykem semiše

23.10.2016
Foto: pinterest.com

Jedni ho milují, druzí mu nemohou přijít na jméno. O čem je řeč? O netradičním semiši! Přesvědčíme vás, že tento trend rozhodně patří do současné módy? Nebo by měl zůstat zapomenut hluboko v dobách minulých?

Ne, opravdu se vám to nezdá – semiš v letošních dnech zaznamenává svůj velký comeback! Jestliže jsme v minulých letech mohli postřehnout drobné záchvěvy, letos se se semišem roztrhl pytel. Najdeme ho nejen na sáčcích a kabátcích, ale také na šatech, kalhotách i sukních. Umírněnější módní maniačky si mohou vystačit s kabelkami a botami z tohoto příjemného materiálu.

Mezi nesporné výhody tohoto materiálu patří to, že si ho mohou dovolit ženy všech věkových kategorií, stejně jako fakt, že i jednoduchý outfit pozvedne o úroveň výše. Také vás v zimním období příjemně zahřeje. A vůbec – nebudete se moci přestat dotýkat sama sebe!

Dáte spolu s námi semiši šanci?

Semišový západ

Při tvorbě tohoto outfitu jsme se inspirovali tak trochu na divokém západě. Skinny džíny, které dokonale obepnou vaše krásné nohy, jsme doplnili o trendy semišové sáčko hnědé barvy, které dodá celému outfitu elegantní ráz. Neváhejte do celého outfitu zakomponovat černé boty a kabelku. V dnešní době totiž dávno neplatí, že nelze kombinovat hnědou barvu s černou.

Náš tip: Vsaďte na zářivé barvy. Oranžová halenka celý outfit příjemně ozvláštní.

Foto: Sako i halenku lze zakoupit v internetovém obchodě ZOOT, kalhoty v H&M, boty a kabelku v Eobuv.cz

Foto: Sako i halenku lze zakoupit v internetovém obchodě ZOOT, kalhoty v H&M, boty a kabelku v Eobuv.cz

Rozpustilé bobule

Barva lesních plodů je pro zimní měsíce zcela typická. My tento trend temné vínové zcela schvalujeme, jelikož tato barva dokáže z každé ženy udělat dámu, jak se patří. Halenku s geometrickým vzorem jsme proto doplnili semišovými kalhotami ve stejné barvě. A protože burgundy odstínu není nikdy dost, aplikovali jsme ho i do výběru bot, v tomto případě do klasických polobotek v lesklém provedení, doplněných vysokou podrážkou.

Náš tip: Příliš tmavé vyznění outfitu rozbijte světle růžovou kabelkou, která zároveň plně respektuje barvy na halence!

Kabelku lze zakoupit v obchodě Vivantis.cz, boty v ZOOT,  halenku a kalhoty v Lindex

Kabelku lze zakoupit v obchodě Vivantis.cz, boty v ZOOT, halenku a kalhoty v Lindex

Femme Fatale

Máme tu kombinaci jen pro odvážné! Chcete něco velmi provokativního, trendy, ale i dostatečně ženského? Pak vsaďte na luxusní semišové šaty v temně zelené! Pod šaty se nebojte obléknout tričko s dlouhým rukávem v kontrastní barvě. V této sezoně to bude velmi šik! Aby vaše nohy zůstaly v teple, nazujte si hříšně vysoké mušketýrky ve vínové barvě a vše dolaďte vínovou kabelkou.

Náš tip: Tento outfit je tak smělý, že bude lepší s doplňky poněkud šetřit. Co takhle decentní zlaté hodinky?

Boty a hodinky lze zakoupit v H&M, kabelku v Eobuv.cz  a šaty v Lindex

Boty a hodinky lze zakoupit v H&M, kabelku v Eobuv.cz a šaty v Lindex

Noční zahrada

Proč nespojit dva trendy najednou? O trendu nočního folkloru jsme vás informovali už dříve. Temný top s jemným motivem květin a letícím ptákem vypadá ve spojení s delší semišovou sukní naprosto fantasticky! Praktická kabelka v odstínu večerní modři nesmí chybět!

Náš tip: Buďte originální s kotníčkovou obuví, která kombinuje všechny barvy z celého outfitu, a vaše nohy zůstanou v teple!

Kabelku lze zakoupit v obchodě Svetshopaholiku.cz,  boty v Tamaris,  halenku v ZOOT a sukni v H&M

Kabelku lze zakoupit v obchodě Svetshopaholiku.cz, boty v Tamaris, halenku v ZOOT a sukni v H&M

Semiš je bezesporu materiálem mnoha tváří. Jedno mu však neupřeme – a to je jeho neskonalý styl a eleganci za každé situace.

A co vy? Dáte semiši šanci?

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook