Geloren - kloubní výživa pro psy

Po čem muži touží – po pevném zadku nebo bujném poprsí?

23.10.2017
Foto: 123rf.com

Není žádným tajemstvím, že muži tíhnou k tomu hodnotit ženy na základě vnějších parametrů. Ve středu jejich pozornosti se tak kromě obličeje nachází zejména naše poprsí a zadek. Co myslíte – jaká část našeho těla jejich chtíč rozpaluje nejvíce? Dočtete se v následujícím článku.

Mužské pozornosti nic neuteče

Zřejmě žádnou z vás nepřekvapí, že průměrný muž nepohrdne zároveň pořádným zadkem a pěkným poprsím. Největší roli zde hraje především osobní vkus. Jednoduše řečeno „proti gustu žádný dišputát,“ a proto nezoufejte, jestli oplýváte jenom bujarým poprsím, nebo sexy našpuleným zadečkem. Většina mužů totiž podvědomě či vědomě přeci jenom tíhne k jedné z těchto partií trošičku více.  Každý muž je tedy buď horňák, a nebo dolňák.

Jak poznám, zda je to horňák nebo dolňák?

Velmi jednoduše! Horňáci zkrátka věnují větší pozornost vašemu dekoltu. Při sexu vás rádi vášnivě polaskají na šíji a jejich pozornosti neujdou ani vaše ušní lalůčky, přičemž vaše poprsí je pro ně třešničkou na dortu. S hlubokým výstřihem si je získáte za všech okolností a v posteli od vašeho poprsí neodtrhnou oči ani ruce.

Dolňáci naopak za všech okolností věnují zvýšenou pozornost vašim dolním partiím a největší rozkoš jim přináší pohled na váš zadek. Při milování upřednostňují polohu zezadu, kdy se můžou kochat výhledem na vaše pozadí a požitkářsky vás přitom chytat za půlky.

Udržujte své partie ve formě a máte ho v kapse

Každý muž si ulítává na jiném tvaru i jiné velikosti poprsí. Stejně tak každý muž upřednostňuje jiný tvar i velikost ženského zadečku. Většina z nich však ocení pevná prsa nehledě na to, jestli jsou maličká, či nikoliv, a pevný vytvarovaný zadek větších či menších rozměrů. Jednoduše řečeno v pevnosti je síla! Ať už tedy máte prsa a zadek jakákoliv, dbejte na to, abyste je udržovala hezky ve formě, a muži z vás budou šílet.

Jižané upřednostňují zadek, kdežto seveřané milují prsa

Ptáte se proč? Jižané se přiklání k tomu, že zadek je právě ta část těla, která hovoří o tom, jestli je žena schopná porodit zdravé dítě. Oproti tomu seveřané považují za přednostní úkol ženy nejenom porodit zdravé dítě, ale zejména ho i správně vykrmit. A čím jiným by žena mohla poctivě vykrmit svého potomka, než pořádnými prsy?

A jak jste na tom Vy? Máte doma horňáka, nebo naopak dolňáka?

Šárka Lázničková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook