Geloren - kloubní výživa pro psy

Po čem muži opravdu touží

23.3.2016
Muž

Spousta z nás si myslí, že muži myslí jen na to jedno. Občas i na dvě, když k sexu připočítáme pivo… Nezoufejte, tak jednoduché to opravdu není. Podívejte se s námi, po čem opravdu touží většina mužů, a zamyslete se nad tím, co z toho jim dokážeme opravdu splnit.

1) Trvalý vztah

Možná se podivíte, ale většina mužů opravdu touží po vážném a hlavně trvalém vztahu. Málokterého muže baví zkoušet oslovovat další a další ženy, narážet na negativní odpovědi a pak zase začínat od nuly.

2) Fajn holka

Muži opravdu nechtějí krásnou a hloupou partnerku, která jim bude sloužit jako ozdoba. Většina mužů zvedne ruku nahoru a hlasuje pro kamarádskou, milou a hlavně inteligentní ženu. To, že bude třeba blonďatá a mít pevné čtyřky, je už opravdu jen příjemný bonus.

3) Chemie

Aby to mezi vámi mohlo fungovat, je opravdu potřeba vzájemná přitažlivost. Je opravdu nutné, aby mezi vámi přeskočila jiskra, abyste si navzájem voněli a vzrušovali se. Jestli mezi vámi působí chemie, poznáte vždy až na osobní schůzce.

4) Ženskost

Je důležité, aby žena vypadala a hlavně se chovala opravdu jako žena. Díky tomu se muži mohou chovat galantně a být těmi správnými gentlemany. Udělejte vždy maximum, abyste byly upravené, čistě a voňavě oblečené, a hlavně se zkuste více usmívat – díky tomu se o vás muži poperou.

5) Úsměv

Úsměv je opravdu kapitola sama pro sebe. Říká se, že milý úsměv je nejsilnější ženskou zbraní. A rozhodně na tom něco bude. Každý muž dá přednost pozitivní a dobře naladěné ženě. Pozitivní přístup k životu je dokonce nakažlivý!

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

6) Aktivity

Málokterému muži se líbí žena, která se celý den válí doma, neuklidí, nenavaří a nevymyslí žádnou společnou aktivitu. Naopak většina mužů ocení, když přijdete s nápadem na výlet, alespoň párkrát do týdne uvaříte třeba i teplou večeři, a vytvoříte tak příjemný domov.

7) Ne manažerku

Tím není myšleno, že by muži měli něco proti povolání manažerky. Je tím myšleno, že většina mužů nechce doma dominantní ženu, která jim bude rozkazovat, co dělat a co nedělat. Je potřeba, aby muž nemusel se svou ženou bojovat a soupeřit. Rozhodně si však stůjte za svým názorem a klidně se projevte, ale zkuste to i něžně – hezkou ženskou taktikou.

8) Skvělý sex

Nakonec se dostáváme i k tomu sexu. Každý muž by chtěl mít doma pohodovou ženu a kamarádku a zároveň divokou a vášnivou dračici. Zkuste jej někdy překvapit i v posteli a uvidíte, že vás bude na rukou nosit.

Nezapomeňte, že nejdůležitější je být hlavně přirozené a své. Jen takové nás muži milují, a to i když jsme třeba nemocné, rozcuchané nebo brečíme u romantického filmu.

Klidně se svých protějšků zeptejte, po čem jiném ještě touží.

Dostalo se vám nějaké zajímavé odpovědi?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

1 komentář

  1. Lukasekbotur

    12.4.2017 at 20:25

    Ahoj

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook