Geloren - kloubní výživa pro psy

Pár kilo navíc? Žádný problém! Správně se oblečte a máte vyhráno!

8.9.2015
Foto: 123rf.com

Zbavit se problematických partií není snadné. Jestli chcete vypadat skvěle hned teď, vyzkoušejte naše kouzla s oblečením. Správně zvolený oděv vás dokáže tak výrazně opticky zeštíhlit, že nebudete věřit svým očím!

Padnoucí velikost

Většina plnoštíhlých žen se domnívá, že faldíky nejlépe ukryjí ve volném oblečení, a kupují si ho až o dvě čísla větší. Volnější střihy pomůžou, ale musí perfektně sednout. Další hloupostí je kupovat si oblečení „na doraz“, abyste si dokázaly, že jste zase tolik nepřibraly… Velikost by prostě neměla být větší ani menší. Vždy vyzdvihněte to, co je na vás hezké. Máte větší bříško? Oblékněte si volnější tuniku a užší rifle! Pokud zvolíte oba svršky volné, výsledný dojem opravdu nebude ideální.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Nevyhýbejte se barvám

Určitě víte, že tmavé barvy zeštíhlují… To ale nutně neznamená, že odteď musíte chodit jen v černé! I jiné barvy vás mohou opticky zeštíhlit, pokud oblečení vhodně sladíte – ideálně do jednoho vybraného odstínu. Nezapomeňte outfit rozbít barevně odlišnými doplňky! Jestli se na barevné oblečení necítíte, zvolte alespoň barevný šátek, kabelku nebo cokoliv jiného, co upoutá pozornost a vám zvedne náladu.

Foto: H&M

Foto: H&M

Pozor na velikost náušnic a kabelek

I výběr doplňků může postavě buď uškodit, nebo ubrat pár kil. Vyhýbat byste se měla malým šperkům, které opticky zvětšují zbytek těla. I kabelky mají tuto vlastnost, rozhodně volte větší, vedle kterých budete vy naopak působit drobněji.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Co s větším bříškem?

Větší bříško perfektně zamaskují svršky z lehkého materiálu, například košile stáhnutá pod prsy nebo tunika, která je zakončena gumou na spodním okraji. Kalhoty vybírejte se zvýšeným pasem a sukně se střihem do A. Opravdu vhodné jsou také řasené šaty.

Foto: Orsay

Foto: Orsay

Chcete zamaskovat širší pozadí?

Větší zadeček nejlépe zamaskují tmavé džíny, které se směrem ke kolenům nezužují. Vyhýbejte se kalhotám s vysokým pasem a ozdobám na kapsách. V létě volte sukně áčkového střihu.

Zdroj: H&M, kolekce Spring/Summer 2015

Zdroj: H&M, kolekce Spring/Summer 2015

Trápí vás širší boky a stehna?

Nemůžete se zbavit tuku na stehnech a bocích? Vše vyřešíte topem nebo svetříkem v prodloužené délce, končit by měly pod boky. V teplých měsících volte úzkou, rovnou sukni ke kolenům. Minisukně, šortky či kalhoty, které se směrem dolů zužují, nejsou povoleny!

Foto: H&M

Foto: H&M

Jaký střih oblečení upřednostňujete? Řídíte se našimi radami, nebo máte vlastní triky, jak si s nadbytečnými kily poradit?

Karin Petřeková        

 

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook