Geloren - kloubní výživa pro psy

Otestovaly jsme za vás: gelové oční stíny Excess Shimmer Eyeshadow od Max Factor

28.3.2015
Foto: Eva Korytářová

Firma Max Factor si pro své zákaznice na měsíc březen připravila nové třpytivé oční stíny Excess Shimmer, které slibují snadnou roztíratelnost a intenzivní barevný efekt. My jsme je za vás vyzkoušely a nyní vám přinášíme výsledek našeho testování…

Jednou z avizovaných vlastností nových stínů od firmy Max Factor je jejich snadná roztíratelnost. Textura gelových stínů Excess Shimmer působí hebkým, nadýchaným dojmem a jejich roztíratelnost je opravdu výborná. Na nalíčení vám bude stačit už velmi malé množství, protože tyto stíny jsou vysoce pigmentované a zanechávají sytou stopu s metalickými odlesky.

Foto: Eva Korytářová

Foto: Eva Korytářová

Pokud chcete docílit jen decentního líčení, doporučuji vám stíny lehce vklepávat na víčka prstem, jestliže však toužíte po trochu výraznějším looku, nanášejte je raději plochým štětcem. Barva bude intenzivnější a vaše očka tak krásně vyniknou.

Vysoká míra pigmentace by podle firmy Max Factor měla také zaručit, že vám stíny vydrží ve skvělém stavu až dvanáct hodin. Tohle je však velmi individuální záležitost. Pokud máte spíše suchá víčka, stíny vám opravdu zůstanou bez hnutí několik hodin, jestliže je ale máte mastnější, může se vám stát, že se vám slijí už během několika desítek minut. V tom případě doporučujeme použít podkladovou bázi, která vám pomůže stíny zafixovat.

Foto: Eva Korytářová (po 12 hodinách)

Foto: Eva Korytářová (po 12 hodinách)

Mně osobně stíny vydržely ve velmi dobrém stavu skoro celý den. Na snímku mého oka můžete pozorovat, že po téměř dvanácti hodinách se v ohybu gelové stíny Excess Shimmer částečně slily, avšak stále zůstaly dobře viditelné. A to i přes to, že jsem si vybrala jeden z méně výraznějších odstínů Pearl a nanášela jsem ho bez použití podkladové báze.

Třpytivé oční stíny Excess Shimmer jsou k dostání hned v šesti barevných provedeních: Crystal, Pearl, Pink Opal, Copper, Bronze a Onyx. Zatímco první tři se hodí na jemné, decentní líčení, které ve spojení s řasenkou a tužkou na oči můžete používat pro běžné nošení, výraznější odstíny Copper, Bronze a Onyx se budou hodit i pro večerní líčení.

Všechny odstíny jsou navzájem kombinovatelné, a tak je jen na vás, do jakých experimentů se s nimi pustíte a pro jakou příležitost si kterou barvu vyberete. Můžete je také používat s pudrovými očními stíny Wild Shadow Pot od firmy Max Factor, a získat tak ještě větší škálu barevných kombinací.

Foto: Eva Korytářová

Foto: Eva Korytářová

Tyto stíny mě velmi mile překvapily jak svou hebkou texturou, díky níž se snadno nanášejí, tak i barevnou intenzitou a výdrží. Lze však předpokládat, že během teplých měsíců se budou v ohybech kůže slévat více a bez báze se asi neobejdete.

Gelové stíny Excess Shimmer Eyeshadow jsou od března k dostání v drogeriích v 7g balení za doporučenou maloobchodní cenu 309 Kč (zaváděcí cena je 265 Kč).

 

Máte zkušenosti se stíny Excess Shimmer Eyeshadow? Jaký odstín vás nejvíce uchvátil?

Eva Korytářová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook