Geloren - kloubní výživa pro psy

Otestovaly jsme pro vás: theBalm Bahama Mama – Bronzer, stíny a konturovací pudr v jednom!

19.7.2015
Foto: theBalm

Dalším z produktů od značky theBalm, který jsme vyzkoušely, je Bahama Mama – Bronzer, stíny a konturovací pudr v jednom. Tento matující bronzer by měl vaší pleti dodat opálený nádech, jako byste se právě vrátila od moře, to vše bez oranžových podtónů, takže se nemusíte obávat, že by výsledek vypadal „uměle“. Je tomu opravdu tak? To se dozvíte v naší recenzi!

Proč používat bronzer?

K létu neodmyslitelně patří alespoň lehce opálená pleť. Pokud však vaše pokožka špatně snáší sluneční paprsky, je praktičtější ji chránit krémy s vysokým UV filtrem, nanést na ni make-up a kýžený opálený efekt vytvořit pomocí bronzeru. To však není jediný důvod, proč tento pudr používat.

Bronzer se skvěle hodí i ve chvíli, kdy toužíte po okamžitém efektu snědší pleti, zvýrazní kontury vašeho obličeje a výborně poslouží i jako hnědé oční stíny. Nebojte se ho však použít také během podzimních nebo zimních dní. Pokud trošku bronzeru nanesete na tváře i v chladnějším počasí, obličej bude vypadat prozářeně a zdravě.

Jak se bronzer nanáší?

Foto: Eva Korytářová

Foto: Eva Korytářová

Než se na svou pleť vrhnete s kosmetickým štětcem a bronzerem, nejprve použijte svůj oblíbený make-up a transparentní pudr. Tento základ vám pomůže nejen zamaskovat jemné nedostatky, ale bronzer na nalíčené tváři rovněž lépe drží a působí přirozeněji. Je potřeba mít na paměti, že bronzery vaši pleť nesjednotí, ani nemají krycí schopnosti. Fungují jako poslední krok k získání hebké, opálené tváře.

Bronzer nanášíme pomocí velkého štětce na hrany obličeje, na líce a kolem lícních kostí, nesmíme opomenout ani čelo, nos a bradu. Pokud je vaše pleť velmi světlá, používejte bronzer jen v opravdu malém množství. Předejdete tak nepřirozenému výsledku.

Krásné balení i kvalitní výrobek v jednom

Foto: Eva Korytářová

Foto: Eva Korytářová

Stejně jako všechny výrobky značky theBalm je i bronzer Bahama Mama v líbivém retro balení, které si vás svým krásným designem snadno podmaní. Spoře oděná kráska se snědou pletí v pin-up stylu je zobrazena na nasouvacím obalu, i na magneticky uzavíratelné krabičce. Uvnitř najdete kromě bronzeru také zrcátko, jež vám bude praktickým pomocníkem při nanášení líčidla. Dokoupit si však budete muset štětec, protože ten součástí balení není. Bronzer můžete nanášet i prsty, ale s pomocí štětce vám to půjde mnohem snadněji. Barva nebude tak intenzivní a po tváři se vám bude lépe roztírat.

Staňte se bahamskou kráskou                   

Jelikož jsem sněhurkovský typ, měla jsem nejprve obavy, zda pro mě tento bronzer nebude příliš tmavý. Bahama Mama mě však velmi mile překvapila. Stačilo nanést jen trošku tohoto sametově hladkého pudru, a díky jeho skvělé roztíratelnosti moje pleť získala ihned lehký nádech opálení. Doporučuji bronzer používat nejen na obličej, ale i na krk a dekolt, aby celkový dojem působil přirozeněji.

Foto: Eva Korytářová

Foto: Eva Korytářová

Velmi oceňuji také odstín bronzeru, který je krásně hnědý, bez oranžového nádechu, takže výsledný efekt je od skutečného opálení téměř k nerozeznání. Kladně hodnotím i výdrž výrobku, po dvanácti hodinách zůstaly mé tváře stále políbené sluncem.

Pokud bronzerem přejedete nos a lícní kosti, snadno si vykreslíte kontury obličeje, skvěle se hodí i jako decentní oční stíny. Tento výrobek můžete lehce zkombinovat například s bronzujícím rozjasňovačem theBalm Betty-Lou Manizer nebo s tvářenkou theBalm Hot Mama.

Bahama Mama neobsahuje parabeny ani mastek, takže nemusíte mít strach z ucpaných pórů. Jako obrovské plus vidím také to, že značka theBalm netestuje své výrobky na zvířatech. Bronzer seženete v 7 g balení, které vám díky malé spotřebě vydrží opravdu dlouho. Za 399 Kč ho pořídíte například na webových stránkách značky theBalm http://www.thebalm.cz.

Eva Korytářová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook