Geloren - kloubní výživa pro psy

Otestovaly jsme pro vás: hydratační krém STEAMCREAM

5.5.2015
Foto: steamcream.cz

Přírodní a ručně vyráběné krémy STEAMCREAM slibují intenzivní, dlouhotrvající a účinnou hydrataci. Jsou vhodné pro všechny typy pokožky a používají se jak na obličej, tak i na tělo a ruce. V průběhu ojedinělého procesu přípravy se kvalitní, čerstvé, přírodní a vegan ingredience mísí s párou. Vytvoří tak jemnou našlehanou emulzi, která do pokožky pronikne lépe než klasické krémy. Jsou ale opravdu tak dobré, jak se říká?

Začínáme!

Designové obaly

Pro testování jsem si vybrala STEAMCREAM BISOUS. Již na první pohled mě upoutal originální obal výrobku, který na mě působil velice romanticky a žensky. Je totiž růžovočervený se srdíčky… Na výběr jsou však různé designové obaly, které ihned zaujmou a probudí v nás touhu ozdobit si jimi noční stolek. Všechny limitované designy plechovek ukrývají krém stejného složení. Mě však více zajímají účinky samotného krému.

Foto: steamcream.cz

Foto: steamcream.cz

Krém

Krém má velice příjemnou vůni, lehkou, ale zároveň intenzivní. Dominantní je především vůně levandule. Konzistence je spíše hustší, ale velice dobře se nanáší i roztírá. Stačí nanést opravdu malé množství. Krém se velmi rychle vstřebá do pokožky, která zůstane jemná a hebká několik hodin. Oceňuji hlavně složení krému, které je opravdu kvalitní a přírodní. Jedná se například o extrakt z ovesných vloček, o levandulové esenciální oleje, mandlové, jojobové a heřmánkové oleje, extrakt z kakaového másla…

Výsledek!

Ruce

Krém jsem používala na ruce a obličej. Jelikož mám poslední dobou ruce opravdu suché a navíc napadené ekzémem, vhodnější jsou pro mě mastné a tuhé masti. Ty používám především na noc a přes den jsem používala tento krém, který ruce nedráždil, ale příjemně hydratoval. Na ruce bez zdravotního problému bude jistě také vyhovující, ale na druhou stranu mi ho na ruce přijde škoda. Doporučuji ho používat spíše jen na obličej.

Obličej

Mám problematický i obličej, je velice suchý a občas se mi na něm udělají červené flíčky. Za první klad jsem považovala to, že moji pokožku nijak nedráždí (většina krémů totiž ano). Nanášela jsem ho ráno i večer a má pleť byla jemná a hydratovaná. Vyhovoval mi především pod make-up, protože se rychle vsáknul, zachoval pleť vláčnou, ale make-upu nijak nepřekážel a nedělal například žmolky. Prvních pár dní mi krém připadal dobrý, ale nijak zvlášť výjimečný. Zhruba po čtrnácti dnech používání se mi však pleť v obličeji zlepšila. Nikde se nevytvářela suchá místa ani žádné červené flíčky. Můj obličej byl více svěží a příjemně provoněný.

Na závěr…

Foto: steamcream.cz

Foto: steamcream.cz

S tímto krémem ještě nějaký čas určitě zůstanu. Na výrobku oceňuji především originální design, přírodní složení, ruční výrobu a jemnou konzistenci, po které je pleť opravdu hydratovaná. Za mě tedy ANO, již má místo v mé kosmetické taštičce… Nyní si „brousím zuby“ na STEAMCREAM HICHIRIKI. Krém doporučuji používat především na obličej, je k dostání zhruba za 460 Kč. Koupit si ho můžete například zde – http://www.steamcream.cz/.

Andrea Malá

 

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook