Geloren - kloubní výživa pro psy

Oslňte na plese svým pohledem s umělými řasami

18.2.2016
Umělé řasy

Chcete zaujmout při každém mrknutí? Vyzkoušejte umělé řasy, které dokážou snadno a rychle přeměnit obyčejný make-up v nezapomenutelný. Obzvláště teď v plesové sezoně jsou aktuálnějším tématem než kdykoliv jindy. Prozradíme vám více!

Na výběr máte dva typy umělých řas – plný oblouk a jednotlivé trsy. Jednotlivé trsy se obtížněji aplikují, ale vypadají přirozeněji.

Při výběru se zaměřte i na kvalitu. Levné umělé řasy vypadají spíše směšně a lepidlo může způsobit problémy, jako je štípání či alergická reakce. Proto používejte lepidla, která koupíte zvlášť v drogeriích, jsou rozhodně lepší než ta, která byla přibalena k řasám.

Postup při aplikování:

  1. Před nalepením vyzkoušejte řasy nasucho, zda nejsou příliš dlouhé, případně je zastřihněte u vnějšího konce.
  2. Poté nakreslete na horní víčko linku. Tento krok je velmi důležitý, neboť zakryje mezeru mezi umělými a přírodními řasami.
  3. Na kraj umělých řas naneste pomocí vatové tyčinky či pomerančového dřívka lepidlo. Řasy hned nelepte, počkejte zhruba minutu, než lepidlo „zavadne“.
  4. Lepidlo hned nebude držet, proto na řasy chvíli tlačte.
  5. Nakonec použijte řasenku, aby se řasy sjednotily.

Sundání:

Umělé řasy nejsou rozhodně na jedno použití, základem je ale správné sundání. Od vnějšího koutku řasy přichytněte pinzetou a pomalu tahejte. Zbytky lepidla odstraníte pomocí olivového oleje a ubrousku. Skvěle vám pomůže i domácí odličovač z olivového oleje: http://kralovstvizen.cz/levny-a-prirodni-odlicovac-make-upu-zkuste-olivovy-olej/.

Permanentní prodloužení řas:

Nejste spokojená se svými řasami a nejraději byste nosila umělé každý den? Pak bude pro vás ideální jejich permanentní prodloužení. Cena se pohybuje od 1 200 Kč, doplňování je zpravidla levnější. Řasy vydrží 3 až 5 týdnů, záleží na životním cyklu vašich přírodních řas. Pokud se pro tuto metodu rozhodnete, ujistěte se, že vámi vybraná kosmetička dělá kvalitní a přirozeně vypadající řasy, protože touto prací se nyní živí i „amatéři.“ Přestože je tato metoda velmi pohodlná a ušetří vám každodenní líčení, vedlejším účinkem může být poškození vašich řas, to je však subjektivním faktorem a vůbec se s ním nemusíte setkat, takže tato metoda zkrášlení rozhodně stojí za vyzkoušení.

Vyrazíte letos na nějaký ples s umělými řasami?

Karin Petřeková

 

RelatedPost

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook