Geloren - kloubní výživa pro psy

„Ošklivá“ móda, která je zase trendy

22.9.2016
Foto: pinterest.com

Móda se neustále vrací, a platí to nejen u kousků, které jsou lichotivé, stylové a „časem ověřené“, ale bohužel také u oblečení, které až tak vzhledné a elegantní není – nicméně trend je trend. Vlivem kampaní velkých módních značek a internetových blogerek jim většinou časem zase propadneme, i když ještě před rokem bychom mohly odpřisáhnout, že si něco takového na sebe nikdy nevezmeme. O čem je řeč?

Kolekce světových návrhářů i běžných obchodů se ve velkém momentálně inspirují v přelomu devadesátých let a nového tisíciletí, což s sebou pochopitelně přináší také návrat některých módních trendů (čtěte: katastrof), na které bychom možná raději zapomněli.

To se ale očividně jen tak brzy nestane.

Zvonáče

Ano ano, zvonáče jsou zpět! A nejen to, pamatujete si zvonáče s květinovými nášivkami po stranách nebo s „kovbojským“ šněrováním? Po těchto kalhotách se v módních kruzích momentálně zaprášilo, najdete je v šatníku každé hvězdy.

Tenisky

Jako sportovní obuv, dobrá. Jako praktická vycházková obuv, dobrá. Botasky ale vyšplhaly v poslední době až k takové popularitě, že už není žádnou raritou vidět je v kombinaci s pouzdrovou sukní a elegantním topem.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Boty na tlusté podrážce

Šněrovací boty na podrážce, díky které jste hned o půl hlavy vyšší, už zase najdete na policích v obchodech. To platí ale i u „domácích“ sandálů, které jsme nerady nosily i jen po prostorách školy, a které se dostaly najednou do popředí jako trendy vycházková obuv. Svět je naruby!

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

„Choker“ náhrdelníky

Plastové zapletené pásky, které vizuálně „přeříznou“ krk v půli jsme všichni chtěli nechat v devadesátých letech, ale bohužel nemůžeme popřít, že jejich zvláštnímu kouzlu propadla nová generace, a jsou zase v módě!

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Oversized bundy

Dalším podobně nepochopitelným a přece milovaným návratem jsou větrovky a džínsky, které pozbývají na tvaru a nelichotí tak vůbec žádné postavě. Jejich pohodlnost jim ale upřít nemůžeme.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Šaty na tričku

Horší už jsou snad jenom šaty s kalhotami. Éra vrstvení šatů se špagetovými ramínky na roláky, trička a tílka je zase tady! Ale zase na druhou stranu, když už do toho půjdete, tak pořádně a se vším všudy.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Co si myslíte o těchto módních trendech? Měly zůstat zakopané v historii, nebo se vám líbí? Napište nám.

Natalie K

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook