Geloren - kloubní výživa pro psy

Orální uspokojení, které ženy přivede k vrcholu

12.8.2017
Foto: 123rf.com

Orální sex je vzrušující a žádanou technikou, a to nejen, když žena tuto slast dopřává muži, ale také když muž dokáže dráždit a přivést k vrcholu ženu. Inspirujte se tipy, díky kterým na sebe orgasmus nenechá dlouho čekat.

1) Nechte muže, aby vám jemně fouknul na vlhký klitoris a dráždil ho tak chladným vzduchem. Bude vás to příjemně dráždit a rozhodně si toto ochlazení užijete. Dejte však pozor, aby vám protějšek nefouknul do vagíny, protože by vám tak mohl způsobit zdravotní problémy.

2) Naveďte svého partnera rukou tak, jak se vám to dole líbí. Klidně mu ukažte, jak se hladíte sama a naučte ho dráždit místa, kde to máte rády. Řekněte mu také, kde vás má vzrušovat jazykem, kde přitlačit a jakou techniku použít. Nebojte si říct, co se vám líbí.

3) Užijte si hlazení, laskání, líbání a také orální sex, který vám protějšek nabízí. Naučte se milovat své tělo a nestydět se. Jen tak si naplno užijete veškeré doteky a péči, kterou vám druhý nabízí. Nechte se rozmazlovat.

4) Poraďte svému partnerovi, aby zkusil při orálním sexu jemně kmitat jazykem, jako kdyby chtěl napodobit kopulační pohyby. Toto dráždění totiž příjemně působí na nervová zakončení u poševního vchodu a jedná se tak o velmi vzrušující techniku.

5) Poproste partnera, aby s orálním sexem začínal pozvolna. Nejdříve ať se dotýká rty a jazykem celého vašeho přirození. Poté ať vás dole laská a olizuje. Může přidat i prsty a popřípadě také celou dlaň.

6) Velkou pozornost by měl věnovat klitorisu. Hrátky na tomto vzrušivém místě se pak dají kombinovat s jemným lízáním, cucáním a kousáním stydkých pysků.

7) U žen, které vzrušuje také vaginální dráždění, je dobré zapojit také mužské ruce. Ideální je dráždit klitoris a zároveň vagínu. Naštěstí je možné použít také erotické hračky, které mužům pomohou dovést vás třeba i k dvojitému orgasmu.

8) Skvělou a vzrušující technikou je poklepávání prstem nebo jazykem na klitoris. Ideální je rychlejší frekvence a hlavně u ní nezpomalovat. Když muž vydrží stejné tempo a rychlost, odměnou bude velmi intenzivní a opojné vzrušení.

9) Pokud je váš muž unavený a chce si chvilku odpočinout, může při orálním sexu zapojit kromě jazyka a svých úst také ruce. Konkrétně tedy prsty. Velmi příjemné je, pokud bude prsty kroužit rychlými a pravidelnými pohyby okolo klitorisu.

10) Co se týče lízání a hraní si s jazykem, k vrcholu vás přivede nejrychleji kmitání jazykem ze strany na stranu. Tento pohyb vypadá jako třepání motýlích křídel. Váš protějšek může zkusit pomalé pohyby a poté postupně zrychlovat. Jazyk by měl být příjemně vlhký, aby umocnil celý prožitek.

11) Při orálním sexu je nejpříjemnější, pokud muž používá celou plochu jazyka. Může začít špičkou a postupně použít celý jazyk. Když vás však muž začne olizovat rovnou celým jazykem, vzrušení se znásobí a zintenzivní celkový prožitek.

Máte pro muže a orální uspokojení také malý návod?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook