Geloren - kloubní výživa pro psy

Odhaleno – co penisy opravdu milují!

29.10.2016
Foto: 123rf.com

Na otázku: „Co penisy opravdu milují?“ se dá odpověď jednoduše. Milují obdiv, pozornost a také péči. Víte ale ve skutečnosti, co se vašemu protějšku opravdu líbí? Jak se o něj nejlépe postarat a dopřát mu zaslouženou slast a rozkoš? Inspirujte se tipy, za které vás budou on i jeho „nádobíčko“ naprosto zbožňovat!

1) Jak je to s orgasmem

Je pravdou, že muži prožívají orgasmus jinak než ženy. Někteří muži nám ženám závidí možnost mnohonásobného orgasmu, další dráždění hned po orgasmu a také intenzivnější a delší prožitky. Zkuste svému partnerovi poskytnout stejně dlouhou a velmi vzrušující slast. Oddalujte jeho orgasmus tak dlouho, jak jen to vydrží, a uvidíte tu obrovskou a dlouhotrvající slast, když mu konečně dovolíte dojít až k vyvrcholení…

2) Dělejte to, co si dělá sám

Hrajte si s partnerovou chloubou tak, jak to má rád. Zeptejte se ho, jak se mu to líbí a jak si to dělá sám. Ukázku vzájemné masturbace můžete zařadit také do předehry jako velmi příjemnou erotickou praktiku. Poté opakujte to, co vás protějšek naučí. Spojte palec a ukazováček kolem kořene penisu a stáhněte mu předkožku. Hlaďte jej, opatrně pohybujte rukou a drážděte jej tak, jako by si to dělal sám.

3) Věnujte se vzrušujícím místům

Mnoho mužů přiznává, že je velmi vzrušuje dráždění na spodní straně žaludu. Věnujte tomuto místu pozornost a drážděte jej ideálně jazykem. Nezapomínejte ani na horní stranu žaludu a boky penisu. Představte si jeho penis jako svůj nejoblíbenější nanuk a vychutnávejte si každý jeho kousek.

4) Zapojte do hrátek vibrátor

Možná se budete divit a váš partner ještě víc, ale zkuste do milostných hrátek zapojit vibrátor. Přiložte jej k penisu nebo dolů mezi penis a varlata a zapněte jemné vibrace. Uvidíte, že bude váš partner za okamžik vrnět blahem.

5) Věnujte pozornost i místům kolem penisu

Nezapomínejte na varlata. Ta jsou skoro stejně citlivá a vzrušivá jako samotný penis. Můžete je něžně masírovat rukou, jazykem nebo je opatrně zkusit sát. Dopřejte svému partnerovi také masáž třísel. Ta může být opravdu velmi podmanivá a vzrušující.

6) Penis mezi ňadry

Tato erotická praktika patří mezi nejvíce vzrušující. Mezi ňadry bude penis v příjemném tlaku a teple. Pomozte si rukama a prsa si zmáčkněte ještě více k sobě, čímž svému partnerovi umožníte těsnější kontakt. Pokud chcete, aby vám mezi prsy opravdu klouzal, nebojte se použít kapku lubrikačního gelu nebo slin.

7) Střídejte masážní techniky

Při ručních hrátkách nebo masáži penisu vyzkoušejte různé techniky dráždění. Stáhněte předkožku a ostatními prsty a dlaní lehce sevřete varlata. Kůžička tak zůstane napjatá a vy můžete začít s masáží. Zkuste partnerovi položit dlaň na špičku žaludu a prsty spusťte kolem penisu. Popojíždějte rukou nahoru a dolů. Vyzkoušet můžete také oblíbenou spirálu, kdy budete rukou lehce kroutit do stran. Použít můžete také obě dlaně a zlehka penis mačkat a zase uvolňovat.

8) Pohrajte si s mužem ústy

Další velice oblíbenou milostnou praktiku je orální sex. Dopřejte jej partnerovi až do konce, a uvidíte, jak bude ohromen maximální slastí. U orálního sexu můžete vydávat i zvuky, vzdychat a ukázat tak svému protějšku, jak se vám to líbí. Vyzkoušejte také různé praktiky dráždění. Zajímavými technikami jsou například motýlí křídla, kdy kmitáte na spodní straně penisu jazykem, hedvábný větřík, kdy olizujete penis po a proti směru hodinových ručiček a přitom jej zasouváte do pusy a ven, a mnohé další praktiky, kterými muže přivedete až k zbláznění.

Máte další rady a tipy, jak dopřát muži opravdovou slast?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook