Geloren - kloubní výživa pro psy

Objevte blogerský svět plný módy!

17.8.2015
Foto: 123rf.com

Moderní doba s sebou přinesla revoluci v trávení volného času. Doby, kdy mohly dívky a ženy trávit své volné chvilky pouze ručními pracemi, jsou dávno pryč. Pryč jsou i časy, kdy ženy sledovaly své oblíbené televizní pořady. Ty tam jsou také časy, kdy si ženy povídaly mezi sebou. I mezi ně totiž přišel trend ve sledování různých blogerek na kanále YouTube.

České blogerky se často inspirují v zahraničí. Existuje opravdu velké množství oblastí, kterými se tyto ženy zabývají. Na YouTube naleznete kanály s tématy jídlo, kosmetika, zdravý životní styl a nebo také ne příliš známý pojem vlogování, což zahrnuje natáčení videí z každodenního života, ale i další témata. Proč ale ženy okolo nás blogerky tak milují? Nejenže se z jejich videí můžete dozvědět o novinkách ze světa kosmetiky, vaření, nákupů nebo tutoriálů, jak se líčit, můžete zde shlédnout také recenze na nejrůznější věci, díky kterým nemusíte zbytečně vyhazovat peníze, a v neposlední řadě jsou videa blogerek zkrátka zábavou k vaření, žehlení nebo jen tak k relaxování.

Pojďme si představit 7 známých blogerek z české scény, které možná některá z vás zná. A pokud ne, můžete se na ně na YouTube podívat, odebírat jejich videa a dozvědět se spoustu novinek!

Teri Blitzen

Tereza Hodanová neboli Teri Blitzen je asi nejznámější českou mladičkou blogerkou. Je jí pouhých 15 let, avšak svoji základnu 200 000 fanoušků má jistou. Točí převážně „povídací“ videa a takzvané hauly, ve kterých ukazuje, kde byla nakupovat a co stojí za to si pořídit.

Mamalifestyle

Další Tereza v blogerském světě. Tentokrát se můžete těšit na videa, která jsou určena primárně maminkám. Tereza ženám radí s možnými problémy, dává tipy, kde dobře nakoupit pro sebe i miminko, nebo jak si něco levně přichystat doma. V oblibě má také vlogy, ve kterých vás pozve do své domácnosti se dvěma malými dětmi i na jejich rodinné výlety.

Petralovelyhair

Petra Vančurová je přebornicí v dekorativní kosmetice. Pokud vás zajímá cokoliv od tvářenek přes řasenky až po bělicí pásky na zuby, podívejte se na její recenzní videa. Petra točí také make-up tutoriály, ve kterých radí, jak se správně nalíčit. S oblibou také navštěvuje kosmetické salony nebo vizážistky, které se často rády podělí o své zkušenosti.

Shopaholic Nicol

Tato malá blondýnka vás nadchne svou živou náladou, kterou dodává energii všem svým fanynkám. Ráda točí takzvané challenge neboli výzvy se svými kamarády. Pokud je nesplní, baví své fanoušky tresty, které musí vykonat. U Nicol jsou také časté vlogy z jejího života, které točí se svými kamarádkami.

Stylewithme

Trochu jiná blogerka. Ale to pouze kvůli tomu, že je z Vietnamu. Její čeština je však perfektní a vtipné české slovní obraty někdy neuslyšíte ani od rodilých Češek. Míša ráda točí nakupovací videa hlavně z levnějších čínských e-shopů a různé rady a tipy pro mladé dívky. Její humor je neotřelý a velmi milý.

A Cup of Style

Dvě sestry Nikol a Lucka, které se rozhodly, že začnou s blogováním. Na jejich YouTube kanálu můžete sledovat trendové outfity, vlogy, nákupní videa i tagy, což jsou videa na dané téma, které je pro všechny blogerky stejné, například tag „Co mám ve své kabelce“ a podobně.

TheTeenGirlLooks

Aneta Bártová je mladá sympatická blondýnka, která pro svých 85 000 fanoušků ráda natáčí tagy, nákupní videa i návody na líčení pro určité příležitosti. Vidět u ní můžete i další videa, týkající se témat mladých dívek, jelikož jí samotné je pouhých 14 let.

Propadla jste i vy videím některé oblíbené blogerky? Která to je?

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook