Geloren - kloubní výživa pro psy

Novinka v čištění pleti – elektrické kartáčky

1.2.2016
Pleť

Móda se neustále mění a v kurzu je každou chvilku něco jiného. To platí jak v doplňcích, oblečení a účesech, tak i v péči o tělo. Možná jste již zaznamenaly, že na český trh s elektronikou určenou k péči o pleť vstoupila revoluční pomůcka pro dokonalé vyčištění pleti. Jedná se o elektrické čisticí kartáčky na pleť. Dnes vám tyto pomocníky představíme se všemi jejich pro i proti!

Čisticí elektrický kartáček na pleť je pro někoho možná zbytečný luxus, jiný ho ale ocení jako skvělého pomocníka pro zářivou a čistou pleť. Elektrické čisticí kartáčky nabízí mnoho známých značek, všechny však mají víceméně stejné vlastnosti. Jaké?

Je TAK báječný?

Díky rotující hlavici vám elektronický kartáček vyčistí pleť až 10x účinněji než klasické ruční čištění pleti. Stačí kartáčkem bez tlačení jezdit po obličeji a užívat si příjemnou masáž a očistu v jednom. Většina kartáčků má také dva módy pro jemné a hloubkové čištění pleti. Citlivá pleť tedy nebude problémem. Díky masáži, kterou jemný vibrující kartáček poskytuje vaší pokožce obličeje, se zlepšuje i mikrocirkulace, díky níž bude vaše pleť vyhlazenější, lesklá a jemná. Navíc se do krásně vyčištěné pleti lépe vpije pleťový krém. Další výhodou, kterou už však nenabízí každý elektrický kartáček, je čištění namokro. Vzít si jej tedy můžete do sprchy nebo do vany a spojit čištění pleti s příjemnou koupelí. Mnoho čisticích kartáčků má nabíjení na baterky, některé jsou však usazeny do efektního nabíjecího stojánku, který vám ozdobí poličku v koupelně.

Co kartáčky slibují?

Výrobci slibují po delším užívání čisticích kartáčků vyhlazenější, jemnou a dokonale čistou pleť s méně viditelnými póry, která je rozzářená a tvoří se na ní méně pupínků a nedokonalostí. Předem se však připravte na to, že na každé pleti bude práce elektronického kartáčku videtelná jinak. Zbaví vás jemné krupičky na tvářích, ale může vám také ještě více „zcitlivět“ pokožku. Pokud tedy máte akné nebo velké rozsáhlé pupínky, elektronický kartáček raději přenechte svojí kamarádce.

ALE

Jako snad každá věc, i čisticí kartáčky mají svá mínus. Tím prvním je cena, která začíná na 2 000 Kč, dostat se však můžete až na 6 000 Kč. Pro někoho málo, pro jiného moc. Další nevýhodou je neustálá investice do výměnných kartáčků, které by se z hygienických a užitných důvodů měly měnit každé tři měsíce. Cena výměnných hlavic se pohybuje okolo 500 Kč.

Jak se vám elektrický čisticí kartáček líbí? Máte jej doma? Plánujete si jej pořídit? Podělte se s námi o svoje dojmy z této novinky!

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

2 komentáře

  1. Alberta

    19.4.2016 at 11:06

    Čistící elektrický kartáček především NEROTUJE!!! A proto ani pokožku nijak nepoškrábe, provádí oscilační pohyb. A pokud někdo nemá na drahý značkový kartáček, srovnatelný bývá v akcích Lidl docela často, zrovna nedávno taky byl, a v akci Tchibo se dal minulý rok koupit za 350.-Kč a k tomu byly i tři náhradní hlavice, a sada dalších tří náhradních hlavic stála v Tchibo 15,-Kč.

  2. Alberta

    19.4.2016 at 11:07

    Ještě se musím opravit – náhradní hlavice stály 150,- Kč, promiňte překlep.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook