Geloren - kloubní výživa pro psy

Nesmutněte kvůli rozsypaným stínům a opravte si je během pár minut

30.7.2015
Foto: youtube.com

Také už se vám stalo, že jste svou oblíbenou pudřenku nedopatřením upustily na zem, nebo se vám z umyvadla skutálely oblíbené oční stíny a zbyl z nich jen prášek? Nezoufejte, poradíme vám, jak to všechno napravit.

Připravte si: rozsypaný pudr či stíny, lžičku, kovovou minci většího průměru, papírový ubrousek a ½ – 1 lžičku alespoň 50% alkoholu (vodka, slivovice)

Krok první

Nejdříve všechny větší kousíčky v pudřence, tvářence či stínech rozmělněte na prášek. To můžete udělat lžičkou přímo v krabičce anebo si klidně celý obsah přesypte do sáčku, ten dobře uzavřete a lžící jeho obsah podrťte. To vám umožní si prázdnou krabičku vyčistit a připravit pro nový obsah.

Krok druhý

Prášek vsypte do krabičky a za míchání do něho opatrně přilévejte alkohol. Druhou stranou lžičky nebo i párátkem celý obsah promíchejte, až vznikne zcela kompaktní, lehce kašovitá směs. Tu v krabičce rovnoměrně rozprostřete.

Krok třetí

Teď si připravte ubrousek a ten rozložte přes připravenou směs. Vezměte si buď minci, nebo i pouzdro se rtěnkou (záleží na velikosti krabičky) a přes ubrousek pečlivě a opatrně stlačujte obsah, který právě opravujete. Ubrousek do sebe nasákne přebytečný alkohol. Opakujte klidně několikrát. Krabičku a okraje okolo nově opraveného obsahu očistěte ubrouskem.

Krok čtvrtý

A máme téměř hotovo, teď již zbývá nechat obsah v otevřené krabičce dobře vyschnout, aby se z něho odpařil alkohol. K tomu budete potřebovat několik hodin, a jestli si chcete být opravdu jisté, že je všechen alkohol pryč, klidně nechte krabičku vysychat přes noc.

Budete překvapené, jak dobrý bude výsledek. Od originálu k nerozeznání. Teď už nebude mít nikdy problém, pokud dojde se stíny, tvářenkou či pudrem k nehodě. Vyřešíte to během chvíle.

Radka Çelik

 

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook