Geloren - kloubní výživa pro psy

Neobvyklý horoskop podle Inků

24.11.2017
Foto: pixabay.com

Inkové byli obyvatelé Jižní Ameriky a kromě tajemných rituálů a obřadů jsou známí i svou rozsáhlou symbolikou, pracující se zvířecími motivy. Na jejím základě vznikl zcela ojedinělý horoskop. Podívejte se, jak na vás jednotlivá znamení sedí a zda se v daných vlastnostech poznáváte.

Bílá sova 22. 12. až 21. 1.

Sova je symbolem moudrosti a velmi pečlivě si vybírá svůj protějšek. Nemá ráda hloupost a vypočítavost. Značí ctižádostivou povahu a je také pracovitým zaměstnancem a velmi schopným a ambiciózním šéfem. Sova miluje svou rodinu, ale někdy chce mít všechno tak dokonalé, že může být ostatními považována za panovačnou a příliš dotěrnou.

Sluneční pták 22. 1. až 19. 2.

Pták značí volnost, originální nápady a nezávislost. Sluneční pták má lákavé a neobvyklé zájmy, tvořivou mysl a ctí rčení, že každý si za svůj život i štěstí může sám. Miluje cestování, rád poznává nové kultury a většinou si neláme hlavu s penězi.

Holub 20. 2. až 21. 3.

Klidnou a milou osobou je člověk ve znamení Holuba. Miluje skromnost a pokoru a vyhýbá se změnám. Je nerad centrem pozornosti a netouží po slávě. Někdy může získat pověst slabocha a nudného patrona, ve skutečnosti je však jen uzavřeným, ale věrným a spolehlivým protějškem.

Sup 22. 3. až 20. 4.

Sup je naopak silnou a sebevědomou osobností, málokdy si dělá s něčím hlavu a jde za svým úspěchem, aniž by se otáčel a bral ohled na ostatní. Ne vždy jedná čestně a ne vždy má kolem sebe pravé přátele. Miluje peníze, slávu a moc. Často se životem protlouká až podezřele bez problémů.

Krocan 21. 4. až 21. 5.

Pyšným a ambiciózním znamením je Krocan. Ten je velmi přátelským a vzdělaným tvorem. Je prudce inteligentní a má zájem o duchovní život. Často dosáhne úspěchů právě díky svým inovátorským myšlenkám. Krocan je zodpovědný a velmi příjemný protějšek a také rodič.

Papoušek 22. 5. až 21. 6.

Papoušek miluje drby, komunikaci a má opravdu velké charisma. Je rád v centru pozornosti, má kolem sebe spoustu lidí, ale vybírá si ty, kterým bude věnovat svůj čas. Má spoustu nápadů, miluje vtip a je velmi zdatný v erotické oblasti.

Křepelka 22. 6. až 21. 7.

Milujícím a velmi citlivým znamením je Křepelka. Lpí na své rodině a ke svému životu potřebuje opravdu velké množství lásky. Křepelka má ráda jistoty, nesnáší samotu a pro své blízké by se rozdala. Má dobré srdce a často rozmazluje své děti i partnery.

Albatros 22. 7. až 21. 8.

Nestálým a přelétavým znamení je Albatros. Není s ním vždy lehké vyjít, protože chce, aby bylo všechno podle něj. Je ovšem odvážným a vytrvalým bojovníkem proti všemu a všem. Je také trochu rebelem, který se jen tak nesmíří s neúspěchem.

Tukan 22. 8. až 22. 9.

Dalším symbolem moudrosti je Tukan. Toto znamení je velmi duchovně založeno a v životě dosahuje úspěchu. Miluje pořádek, řád a určitá pravidla. Pokud něco slíbí, můžete si být jistí, že to i dodrží. Ve vztazích je Tukan věrný až za hrob. Občas se může zdát chladným, ale ve skutečnosti jen ví, co chce a co naopak ne.

Kolibřík 23. 9. až 22. 10.

Kolibřík symbolizuje něhu, jemnost a také půvab. Je otevřeným znamením, které má spoustu přátel, spoustu obdivovatelů a nejvíce ze všeho miluje lichotky a chválu. Často se však vyhýbá těžké práci a nejraději by trávil čas ve společnosti veselých a zábavných lidí.

Jestřáb 23. 10. až 22. 11.

Odvážným znamením je Jestřáb. Je to bojovník, člověk plný energie a v životě jde za svými cíli velmi rychle a odhodlaně. Bývá náročný na sebe i na ostatní, ale jeho neústupnost mu v životě pomáhá dosáhnout svého. Miluje tajemno a nesnáší nudu a stereotyp.

Sokol 23. 11. až 21. 12.

Život plný dobrodružství vás čeká se Sokolem. Sokol je symbol odvahy, je optimistou a vždy je ochoten poradit a pomoci druhým. Může se zdát jakýmsi rytířem a každý den s ním se vám bude zdát naplněný.

Jak na vás tento horoskop Inků sedí?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook