Geloren - kloubní výživa pro psy

Několik nápadů, jak maličkostmi doladit atmosféru bytu

20.3.2016
Foto: pixabay.com

Obyčejné místo, kde bydlíme, promění v útulný domov a dotvoří výslednou podobu interiéru… Řeč je o bytových doplňcích – zdánlivých detailech, které nám však mohou pomoci vychutnat si chvíle klidu a odpočinku a zvednou nám náladu, když máme pocit, že vše kolem je stresující a chaotické.

Bytové doplňky Leonardo zahrnují široký sortiment výrobků z kvalitního skla v moderním designu. Nadčasové estetické doplňky se stanou ozdobou každé domácnosti. A že se vám do bytu nehodí předměty, které na policích pouze chytají prach? Tak pro vás mohou být ideální variantou bytové doplňky, které nemají jenom estetickou funkci, ale jsou zároveň praktické.

Bytové doplňky do kuchyní

Jednou z místností, která skýtá mnoho možností, kdy můžete estetické doplňky také prakticky využívat, ať už každodenně či při zvláštních příležitostech, je kuchyň či jídelna. Na uzobávání všemožných dobrot využijete misky různých rozměrů, tvarů i barev. Hodit se vám budou jak na ovoce, tak třeba na oříšky. A samozřejmě tyto kusy nádobí neodmyslitelně patří ke všem rodinným sešlostem.

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Pokud patříte mezi milovníky kávy, pak si ji můžete dokonale vychutnat ve stylových šálcích v různých provedeních a velikostech. Na výběr jsou i šálky s unikátním efektem – po naplnění horkým nápojem změní svou barvu. Stačí si vybrat rozměr, který vám vyhovuje, a design, který se vám líbí. K dostání jsou také konvice pro přípravu kávy – šikovní a styloví pomocníci, kteří mohou nahradit drahý kávovar. A ani milovníci čaje nepřijdou zkrátka. Skvělou chuť tohoto jedinečného nápoje podpoří originální a krásný šálek. V žádné domácnosti by neměla chybět ani praktická a elegantní čajová konvice.

Jestli naopak dáváte přednost vínu, pak vám posezení zpříjemní kvalitní a stylové sklenice, designové karafy či dekantery. K dostání jsou buď čiré, nebo v jedinečných barevných kombinacích, které se stanou magnetem pro nejedno oko. Barevné nápojové sklo dodá vašemu stolování nový rozměr a jedinečný půvab. A nezapomeňte ani na nejmenší členy rodiny. I oni chtějí stolovat se vším všudy, a chybět proto nemohou ani barevné a veselé dětské skleničky.

Obývací pokoj a další místnosti v bytě

Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Na výběr jsou rovněž dekorace v podobě skleněných váz, které prozáří každou místnost. Budou se v nich skvěle vyjímat jak čerstvé květiny, tak i jiné dekorace dle vkusu a kreativity každého. Využijete je však nejen v interiéru, hodí se také na terasu, balkon či zahradu. Ke zpříjemnění domácí atmosféry a k navození správné nálady zase poslouží krásné svícny, které vytváří zajímavé optické efekty. Na oblibě opět nabývá různé dekorační sklo. Samozřejmě s dnešními trendy, které upřednostňují jednoduchost a vzdušnost, porcelánoví jeleni v souladu tak úplně nejsou, ale i přesto, chcete-li interiér doladit, můžete si vybrat z množství ladných a decentních bytových doplňků.

Přestože jednotlivě se vám mohou doplňky jevit jako zbytečnost, věřte, že v kombinaci s ostatními prvky vaší domácnosti bude celkový vzhled opravdu obdivuhodný.

Šárka Nádeníčková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook