Geloren - kloubní výživa pro psy

Nejoblíbenější mužské erotické fantazie

13.2.2016
Krásný pár

Chtěla byste svého partnera v posteli překvapit a připravit show, na kterou nikdy nezapomene? Chcete o sobě slyšet, že jste tou nejlepší milenkou, jakou kdy v posteli měl? Pojďte si s námi projít ty nejoblíbenější mužské postelové fantazie, které ho rozžhaví doběla.

Prostitutka v posteli

Někteří muži se rádi oddávají sexu s lehkými dívkami a ti, kteří ne, o tom sní. Tomu věřte. Buďte tedy dnešní noc divoká, nechte se zatahat za vlasy nebo poplácat po zadečku. Nemáte se čeho bát. V hlavě si sestavte scénář, příteli oznamte, že pro něj večer máte něco speciálního, a uvidíte, jak rychle přijede z práce. Pak už jej stačí přivítat v podvazcích a sexy krajkové podprsence a hra na zákazníka a profesionální prostitutku může začít. Zaručujeme vám, že váš partner bude v sedmém nebi. Odhoďte stud či předsudky o lacinosti a nebojte se odvázat.

Váš nadřízený

Už jste někdy přemýšlely o tom, proč jsou sekretářky tak nebezpečné pro manželky šéfů? Sluší jim to, mají většinou hezkou postavu a hlavně jsou mužům podřízené. A to je velmi sexy. Zahrajte si i vy na novou sekretářku svého partnera a nechte ho, aby vám zadával různé úkoly, které musíte splnit. Jinak? Dostanete na holou! Zahrát si můžete i na samotné výběrové řízení, na kterém si partner hezky “otestuje”, zda se mu jako podřízená pracovnice budete zamlouvat.

Striptýz

Striptýz

Foto: 123rf.com

Striptýz je služba, kterou můžete svému partnerovi velmi jednoduše zajistit. Stačí vám k tomu erotické prádlo, sexy hudba a pár ladných pohybů. Nejste mistryně v sexy svlékání? Nevadí. Věřte, že se muži většinou stejně soustředí jen na vaše tělo, které se pohupuje ze strany na stranu, a to, jakým způsobem před ním tančíte, až tak neřeší. Na internetu se můžete inspirovat mnoha svůdnými videi s postupy, jak ladně tančit a vypadat u toho neodolatelně. Neriskujte však a spolehněte se klidně i jen na lehké pohupování boků, které budou doprovázet kusy oblečení klouzající na podlahu.

Další rady, jak striptýz zvládnout na jedničku, najdete v našem starším článku: http://kralovstvizen.cz/darujte-partnerovi-originalni-vanocni-darek-striptyz/.

Další žena do postele

Je zbytečné se mužů ptát, zda by si přáli mít sex se dvěma dívkami najednou. Vždy vám totiž odpoví, že ne. Realita je však jinde. Fakt, že by měl muž v posteli k dispozici dvě krásné ženy, se kterými by si dělal, co by chtěl, a které by se o něj na oplátku staraly, jak se patří, je pro něj dokonalá. Ne, že byste mu vy nestačila, ale ta představa… A co teprve, kdyby se mohl dívat, jak se dívky starají jedna o druhou!

Dělala jste někdy partnerovi striptýz? Nebo si na to netroufáte?

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook