Geloren - kloubní výživa pro psy

Nejnovější filmy podle komiksů

15.9.2017
Foto: pixabay.com

Milovníci komiksových příběhů zajásají. Žánr filmů, které jsou natočeny podle komiksů, se velmi rychle rozrůstá a do kin a následně do televize se tak dostávají další filmy s tématem sci-fi a fantasy plné akčních hrdinů. Tyto filmy si rozhodně nenechte ujít!

1) Logan

Pamatujete si na mutanta s adamantiovými drápy a silnou regenerační schopností? Samozřejmě nemůže být řeč o nikom jiném než o známém Wolverinovi. V novém filmu Logan se však setkáváte s omšelejším, zestárlejším, nicméně stále oblíbeným hrdinou, kterého nehraje nikdo jiný než Hugh Jackman. Těšte se na příběh o ochraně mutantky před gangem zvaným Bangers. Nechybí ani veteránští záporáci a další oblíbené postavy. Akční film podle komiksu je závěrečnou kapitolou legendární série Old Man Logan.

2) Strážci Galaxie 2

Na pokračování oblíbené Marvelovky se těšil nejeden milovník komiksů. Tento film patří k nejočekávanějším filmům roku a navazuje na první díl. Strážci Galaxie se vydají na konec vesmíru a snaží se odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Čeká vás zábava, notná dávka humoru a zároveň vesmírná akce, od které se nebudete moct odtrhnout. Povšimněte si také skvělého soundtracku, který vám bude znít v uších ještě několik dní po shlédnutí filmu.

3) Spider-Man: Homecoming

Návrat Spidermana se řadí mezi další důležité události jak ve světě filmu, tak komiksového zpracování. Těšte se na film plný zvratů, propracovaný děj, skvělé obsazení a příběh, který budete žít také. Peter Parker se začíná sbližovat se svou identitou a je nadšený ze zážitků, které zažil společně s Avengers. Zároveň má nového učitele, kterým je Tony Stark. Peter se snaží žít téměř normální až běžný život, ale na scéně se objevuje záporný hrdina Vulture. Je na čase opět ochránit vše, co je pro Petera důležité.

4) Thor: Ragnarok

Dovedete si představit, co se stane, když se sejde Thor a Hulk? Toto spojení zavání velkým dobrodružstvím, ve kterém se má utkat bůh hromu Thor a obří had. Ragnarok znamená mýtický konec světa a je otázkou, kdo přežije. Hulk se ocitá v mimozemském světě, kde jako otrok bojuje v gladiátorských zápasech. Těšte se na neobvyklé zpracování příběhu, známé i méně známé postavy, hvězdné obsazení a silné duo, které bojuje proti opravdu velké partě záporných postav.

5) Wonder Woman

Komiks o ženě, která byla stvořena jako protiváha všem mužským superhrdinům. Ve filmu Batman vs. Superman bylo možné dozvědět se, jak se Wonder Woman zrodila. Na ostrově, který obývají jen ženy, havaruje vojenský pilot. Ten amazonskou princeznu Dianu okouzlí a ona pilota následuje do lidského světa. Žena, která je naučena mnohým bojovým uměním, cestuje s mýtickým mečem a magickým lasem pravdy. Ve světě je pak inspirací pro mnohé bojovníky a snaží se společně s pilotem bojovat proti bezpráví a chránit lidi. Užijte si genderově vyvážený film, který poukazuje na nezdolnou sílu ženy. Wonder Woman může být inspirací pro mnohé. Nechybí ani válečná podívaná, velmi akční děj a silný příběh, který nezklame.

Na který z těchto filmů jste se opravdu těšili?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook