Geloren - kloubní výživa pro psy

Nejčastější ženské komplexy. Kde se berou a co s nimi?

27.3.2017
Foto: 123rf.com

Jak se ukázalo, i nejznámější a nejžádanější ženy světa trpí celou řadou komplexů. I když se jedná o ženy často velmi krásné, přitažlivé a charismatické, jejich vzhled jim přesto nedá spát… Jak se tedy mají cítit ženy z obyčejného provinčního prostředí, které znají jenom dávní spolužáci a kolegové z práce? Takových žen je samozřejmě většina a není tedy divu, že ženské komplexy jsou tématem v každé době velice aktuálním.

Nejprve se podíváme na to, jaké komplexy mají slavné ženy. Tak například Sarah Jessica Parker má největší komplexy ze svého nosu, který považuje za přespříliš dlouhý. Kdo by však tuto ženu soudil jenom kvůli nosu, který ač není úplně ideální, na kráse a charismatu jí neubírá? Dále například Nicole Kidman, která nesnáší svoje tělo za to, že je příliš hubené, i když většina žen touží spíše po štíhlé nežli oplácané postavě. Jennifer Lopez se zase naopak nelíbí, že její hýždě jsou příliš oblé, i když většina žen i mužů její pozadí považuje za vrchol ženskosti. No nejsou to paradoxy?

My, obyčejné ženy bychom si tedy měly uvědomit, že krása je zcela subjektivní záležitostí. Nikdo není dokonalý a to, co se nám na nás samých vůbec nelíbí, můžou ostatní považovat přímo za nádherné! Proto si povíme, jaké jsou nejznámější ženské komplexy a jak s nimi bojovat.

Nikomu se nelíbím, protože jsem tlustá

I když jste „při těle“, není proč si myslet, že se nikomu nelíbíte. Existuje celá řada případů, kdy i velmi oplácané dámy našly svého vysněného prince. A víte jak? Netrápily se kvůli svému vzhledu a radovaly se z každého nového dne. Moc dobře věděly, že i když nemají zrovna ideální figuru, není třeba ztrácet hlavu a myslet si, že nenajdou nikoho, kdo by jejich proporce ocenil.

Jsem ošklivá

Uvědomte si, že ošklivé ženy neexistují! Jsou jenom ženy, které jsou příliš lenivé, aby svému zevnějšku věnovaly trochu času. Řekněme si ale upřímně, že většinu žen zvou muži na rande kvůli jejich vzhledu, avšak kvůli jejich „slepičím mozečkům“ je zase hezky rychle opouštějí. Muži si na něžném pohlaví totiž nejvíce váží jejich inteligence, nehledě na to, že pod pojmem „krásná žena“ každý vidí něco jiného.

Mám malá prsa

Nikdo přeci neříká, že mít velká prsa je nějaká výhra! Jsou i tací muži, které větší poprsí vůbec nezajímá a kteří například zbožňují přesný opak. Každému se zkrátka líbí něco jiného. Jestliže chlapa zajímají jenom ohromná prsa, znamená to, že ho užije jenom na sexuální hrátky a vážnou známost nehledá.

Mám příšerné nohy

Každý člověk je originál, a jestliže se budeme neustále srovnávat s ideálem, může se stát, že celý život strávíme v hořké depresi. Každá žena byla od přírody obdařena něčím krásným, co na ní ostatní lidé obdivují. I když byste chtěly dlouhé štíhlé nohy, nepřemýšlely jste o tom, že by vám třeba vůbec nemusely slušet? Nebo že vaše nohy připadají krátké jenom vám? Samozřejmě existují krátké i nepěkně křivé nohy, které mají k ideálu opravdu hodně daleko, ale copak jsou nohy jedinou předností ženy?

A co vy, také si lámete hlavu s typickými ženskými komplexy?

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook