Geloren - kloubní výživa pro psy

Nakupujte tiskárny, tonery a cartridge chytře, nakupujte na Tisknulevne.cz

29.5.2017
Foto: 123rf.com

Při nákupu nad 2 499 Kč doprava zdarma, možnost bezplatného vyzvednutí zboží na některé z 41 poboček, rychlá expedice, široký sortiment, odborné poradenství, vlastní značka alternativních náplní se zárukou, to jsou výhody nákupu náplní do tiskáren na Tisknulevne.cz

Úspora díky odbornému poradenství

Součástí nabídky Tisknulevne.cz je bezplatné odborné poradenství se specialistou, který vám doporučí tiskárnu, která je schopna plnit vaše požadavky a zároveň má nízké náklady na tisk a pořizovací cenu. Díky tomu, že součástí nabídky Tisknulevne.cz jsou i tonery, cartridge a spotřební kancelářský materiál, specialista Tisknulevne.cz je schopen vám sestavit vhodný mix produktů napříč jednotlivými výrobci.

Nižší ceny za tisk díky alternativním náplním

Tisknulevne.cz nabízí vlastní značku alternativních náplní, s nimiž můžete ušetřit až 60 % v porovnání s originálními náplněmi. Náplně Tisknulevne.cz ovšem nejsou „klasické neznačkové náplně“, jejich kvalita tisku je srovnatelná s originálními náplněmi, stejně jako výtěžnost kazety a spolehlivost náplně. Navíc získáváte pojištění proti poškození tiskárny a telefonickou podporu zdarma, viz infografika níže.

Rychlá expedice zboží, doprava na pobočku zdarma, doprava k Vám domů zdarma od 2 499 Kč

Pokud si zboží objednáte do 20:00, Tisknulevne.cz vám jej doručí prostřednictvím smluvního dopravce druhý den. Poštovné je u zdarma u objednávek nad 2 499 Kč, objednané zboží si můžete bezplatně vyzvednout i na některé z 41 poboček rozmístěných napříč celou Českou republikou. Samozřejmostí je i možnost zaslání a vyzvednutí objednávky ve výdejních místech sítě Zasilkovna.cz a Ulozenka.cz.

Odborníci Tisknulevne.cz jsou připraveni vám pomoci

Ať už plánujete koupi nové tiskárny či multifunkčního zařízení, nebo chcete ušetřit za tisk u vaší stávající tiskárny, neváhejte se s důvěrou obrátit na odborníky portálu Tisknulevne.cz a to buď na internetových stránkách Tisknulevne.cz nebo na některé z 41 poboček.

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook