Geloren - kloubní výživa pro psy

Módní přešlapy: Co rozhodně nepatří do vašeho botníku!

20.11.2017
Foto: girl-next-door.us

Ať už máte bot pro další tři ženy, nebo jen několik párů, skoro v každém botníku se najde něco, co by mělo propadnout peklu a už nikdy více nespatřit světlo světa. Víte, o kterých prohřešcích je řeč?

V podstatě celý náš život žijeme pod taktovkou módního diktátu. Jednou jsou v módě boty na jehlovém podpatku, jindy letní kozačky či boty ke kolenům. A bohužel, stejně, jako je tomu v líčení, i v módě by bylo mnohdy přijatelnější, kdyby některé módní trendy vůbec nevznikly.

A i když se považujete za ženu pokrokovou, měla byste si sáhnout do svědomí – případně do svědomí své maminky, babičky nebo sestry. Některé druhy zla byste měla z dámského botníku vypudit jednou pro vždy.

Na jaké kousky byste měla v rámci svého duševního klidu a rovnováhy raději zapomenout?

Kačenky

Pokud jste mladší, možná vám tento název nic neřekne, ty starší ale tento termín znají poměrně důvěrně. Jako kačenky jsou označovány boty s velmi nízkým a tenoučkým podpatkem, který obvykle nepřesahuje 3-4 cm. Do dnešního dne jsme nebyli schopní odhalit, pro jakou skupinu žen byl tento trend vlastně určen. Každopádně věřte, že tento typ podpatku nemá žádnou přidanou hodnotu, snad jen s výjimkou určité formy pohodlí.

Věděla jste, že tyto boty působí na muže doslova asexuálně? Za nás tedy – raději pořádný podpatek, nebo žádný.

Enormně dlouhá špička

Peklo většiny svatebních salonů – boty s opravdu dloooouhou špičkou. Někdy dokonce tak moc, že boty takřka znemožní jakoukoliv normální chůzi.

Je nám jasné, že tento druh obuvi byl vymyšlen hlavně proto, aby vám špičky bot cudně koukaly zpod nabírané a objemné sukně. Měla byste ale vědět, že pánové touží po ženách s malou a něžnou nožkou. Proč se tedy pasovat do role, kdy máte místo nohou dvě podivné ploutve?

Pozn. Tyto boty nejsou sexy ani jako lodičky do společnosti či na běžné nošení. Vše, co má špičku delší než 4 centimetry, okamžitě vyhoďte.

Foto: Livingly

Foto: Livingly

Bílé kozačky

Hned na úvod musíme říci, že ne všechny bílé kozačky patří do této skupiny. Nejásejte však předčasně. Většina jich tam totiž patří.

Je naší povinností vás informovat, že bílé kozačky jsou jedno z největších zel českých ulic. V případě, že preferujete tmavé barvy oblečení, bílé kozačky jsou k celkově tmavému outfitu naprostým přešlapem. A i kdybyste snad nade vše milovala bílé péřové bundy a vyšisované jeansy, hnědá, černá, vínová a modrá jsou ideální barva pro zimní obuv.

Tedy… pokud si nepřejete být v mžiku katapultována kamsi za železnou oponu…

Foto: Who What Wear UK

Foto: Who What Wear UK

A jaký hřích je ten váš?

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook