Geloren - kloubní výživa pro psy

Milostné vztahy podle hvězd na srpen

3.8.2017
Foto: Puzzle-puzzle.cz

Léto je v plném proudu a stejně tak i letní romance a lásky budou dle hvězd u každého znamení zářit svou divokostí a rozpalovat každý, i ten nejstudenější, klín. Máme tedy naději, že druhou polovinu léta si všechny užijeme ve vší vášnivosti. Budeme zamilované, budeme milované, budeme šťastné. Srpen 2017 pro milostné vztahy přímo tepe. Co připravily hvězdy, slunce a luna pro náš milostný život? Pojďme se podívat na konkrétní znamení každé z nás.

Lev (23. července – 22. srpna)

V srpnu se Lví ženy rozhodně nudit nebudou, je to přece jejich měsíc! Ale tento měsíc předepisuje vašim vnitřním šelmám něžnost. V milostných záležitostech budete vykračovat měkce jako kočka domácí a budete čekat na ideální příležitost. Ta se podle Venuše objeví velmi nenápadně. Nová láska může vystrčit růžky mezi přáteli nebo na pracovním poli. Zadané Lvice si zase dají záležet na tom, aby se jejich protějšek cítil jako v bavlnce.

Panna (23. srpna – 22. září)

Příznivé postavení planet v srpnu zesiluje charisma Panny a způsobí, že jste pro mnohé protějšky neodolatelní. Jenom skutečně otrlí jedinci dokážou nájezdům ctitelů odolat. Ostatní si užijí zábavné flirtování i žhavé románky bez ohledu na to, zda už nějakého partnera po svém boku mají či nemají.

Váhy (23. září – 22. října)

Afrodité na vás spiklenecky pomrkává a nabízí spalující srpnovou lásku. Zamilovat se dokážete neuvěřitelnou rychlostí. Do nové známosti dáte vše a prožíváte ji velmi intenzivně. Vyhněte se ale ukvapenosti a než někoho pozvete do ložnice, užijete si pár dní či týdnů nevinného oťukávání. Touha se rozhodně nikam neztratí, jedině mezi vámi naroste.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Všechno ve vás křičí touhou, a tak máte chuť vykřičet svou lásku do světa. Po celý měsíc překypujete bohatou fantazií a s její realizací si neděláte těžkou hlavu. Naštěstí máte nebo budete mít tolerantního partnera, který je na výstřelky zvyklý. Společně zažijete něco velmi vzrušujícího, na co si ostatní část zvěrokruhu netroufne ani pomyslet. Ostatně jsou stále prázdniny a doba dovolených k experimentování prostě vybízí.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Druhá polovina prázdnin může na milostné šachovnici Střelců udělat pořádnou šarádu. Venuše bude po 6. srpnu šťourat v dlouholetých vztazích a manželstvích, v nichž podněcuje touhu ke svobodě. Nepomůže tomu ani přitažlivá osoba, která vám v těchto dnech zkříží cestu. Všímáte si totiž mnohem více jí, než oficiálního protějšku. Věřte, že žhavý románek by nezůstal bez následků! Svobodní se naopak mohou těšit na měsíc plný nadějných vyhlídek, hlavně v jeho první polovině.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi před sebou mají měsíc, který nepatří z milostného pohledu k těm nejšťastnějším. Ocitnete se totiž nedobrovolně v submisivní roli, kdy se musíte vypořádat s partnerovou arogancí. Nezadaní se naopak trápí nedostatkem příležitostí k seznámení a absencí sexuálního vybití. Zatněte zuby a soustřeďte energii jiným směrem. Žádná těžkost nemá dlouhého trvání.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Příznivá konstelace pro Vodnářky v srpnu zesiluje sex-appeal a intelektové schopnosti. Díky tomu jsou miláčkem společnosti a nemají nouzi o pozornost opačného pohlaví. Na smysl pro humor dokážete sbalit snad každý protějšek, na který ukážete prstem. Ostatně úsměv na tváři se vám bude hodit i na společném loži. Uran navíc ukazuje, že nově navázané známosti budou neobyčejné a vzrušující. Žádná rutina nehrozí ani existujícím vztahům.

Ryby (19. února – 20. března)

Měsíc v Marsu způsobí, že milostný život Ryb nabírá na intenzitě. Posloucháte skryté pudy a při sexu se dostáváte do jiných sfér. Nezadané Ryby dokážou na svou udičku chytit i dominantní jedince, kterým obvykle křehká rybí nátura moc nevoní. Po vašem boku se momentálně i z toho největšího siláka stává citlivý milenec.

Beran (21. března – 19. dubna)

Venuše se po celý červenec i srpen stará, abyste na poli lásky nestrádali. Konec prázdnin tedy bude lepší, než si dokážete představit. Nezávazné flirtování i žhavé románky neberou konce a mohou vám udělat menší neplechu i v oficiálním partnerství. Momentálně si s tím nelámete hlavu a berete vše, co se vám nabízí. A že těch příležitostí není zrovna málo. Nezadaní se nemusí obávat, že by si v tomto měsíci neměli s kým zašpásovat. Narůstající charisma k vám láká zástupy ctitelů. Stačí si jen vybrat.

Býk (20. dubna – 20. května)

Platíte za skvělou milenku, na jakou se nezapomíná po celý život. O svých kvalitách budete přesvědčena, což může být v srpnu kámen úrazu. Hlavně na konci měsíce se nechvástejte, jinak můžete splakat nad výdělkem. Jinak vás čeká příjemný měsíc, kdy o milostné zážitky nebude nouze. Rozšiřujete své obzory a získáváte nové zkušenosti.

Blíženci (21. května – 20. června)

Milé dámy v Blížencích, konec letošních prázdnin si nemůžete přát lepší. Zdravá sebedůvěra umožní, abyste prodaly své nejlepší vlastnosti a zapůsobily na protějšek, po němž už delší dobu pokukujete. Tentokrát se neřídíte heslem – sedávej panenko v koutě. Naopak na sebe strhnete veškerou pozornost a postaráte se o to, aby po vás toužil naprosto každý. Naštěstí nezůstane pouze u řečí, své sliby jste schopni doložit i adekvátními skutky. Díky tomu to může vypadat tak, že se v ložnici dveře nezastaví.

Rak (21. června – 22. července)

Ačkoliv Raci patří mezi rodinná znamení, v srpnu jejich život řídí láska. Prázdninová atmosféra popustí uzdu fantazii. A navíc zapůsobí i na morální zábrany. Netrápí vás žádné společenské tabu. V sexu si užíváte rozmanité chutě a někdo vás může považovat za přelétavé. Z takových řečí si neděláte těžkou hlavu. Sbíráte zkušenosti, které později využijete po boku toho pravého. Zadaní svému miláčkovi ukážou, že s nimi žádná nuda nehrozí!

Daniela Fruhwirtová-Hradská

DOPORUČUJEME

2 komentáře

 1. Jitka82

  17.9.2017 at 0:17

  Dobrý den paní redaktorko,
  bohužel mi to nedá, ale všimla jsem si shody vašeho článku s textem na jiných webových stránkách (které nebudu jmenovat). Samozřejmě jsem si vědoma skutečnosti, že nejste dle vašich předchozích článků astrolog. Nicméně i přesto byste se podle mého názoru měla vyvarovat kopírování předpovědí jiných „odborníků“ a měla byste v takovém případě alespoň uvést zdroj, z něhož čerpáte. Nemluvě o změně celkového vyznění horoskopu (záměna původní červencové předpovědi za srpnovou či umístění událostí, k nimž mělo dojít na začátku měsíce, na jeho konec). Tímto způsobem totiž můžete ubližovat nejen lidem spoléhajícím se na astrologickou předpověď, ale i těm, jež jsou jejími původci. Děkuji. PS: Ještě maličkost na okraj – v astrologii vždy začínáme prvním znamením zvěrokruhu, tedy beranem.

  • Daniela

   10.10.2017 at 20:02

   Milá Jitko, děkuji Vám za Váš komentář. Rozhodně nebylo mým záměrem někomu ubližovat. Jak jste správně poznala, nejsem astrolog (spíše psycholog :-)) a chtěla jsem jen, aby článek byl čtivý a hravý. Na horoskop jsem dostala tip od jedné známé, která má blog pro astrology. A byl na srpen! Ano, omlouvám se, má chyba, měla jsem si původ textu lépe prověřit, již se to nestane. Blog, z kterého jsem čerpala, jsem měla uvedený, ale (za což se také omlouvám) jsem ho zapomněla uvést v článku… Pravděpodobně by to stejně nebyl pravý autor textu… Začala jsem text jiným znamením horoskopu právě pro zmiňovanou hravost. Lev totiž vévodí srpnu. Samozřejmě – jen dle mého neodborného názoru – doplňuji, abych Vás a ostatní znalce neurazila. Článek měl svou podstatou především pobavit.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook