Geloren - kloubní výživa pro psy

Make-up, který vás udělá mladšími

21.12.2017
Foto: 123rf.com

Chcete vypadat mladší? Není nic jednoduššího než přidržovat se několika základních rad, které vám v boji proti stárnoucímu obličeji efektivně pomůžou. V detailech je totiž mnohem větší síla, než by se na první pohled mohlo zdát. Stačí pozměnit pár „líčících zvyků“, a hned budete vypadat o několik let mladší!

Hydratace

V první řadě byste měla na obličej nanést hydratační krém, syrovátku nebo gel, který se rychle vstřebává do kůže. Díky tomu skryjete svoje pleťové nedostatky v podobě odlupování kůže a jemných vrásek.

Správná volba tónu pleti

Proto, abyste sjednotila tón vaší pleti a zamaskovala nedostatky, naneste tenkou vrstvou tonizujícího krému. Pozor na to, abyste to s krémem nepřehnala – udělala byste si tak medvědí službu a přidala si několik let navíc. Můžete používat různé pečující tonizující krémy s hydratačním či osvěžujícím efektem. Pamatujte na to, že matový odstín obličeje vás může udělat starší, avšak nepatrné množství lesku navíc vám naopak pomůže docílit mladistvého vzhledu.

Široké obočí

Pamatujte, že tenoučké obočí dělá ženy starší. Trend „nitkovitého obočí“ je naštěstí již dávno za námi a do módy se v posledních letech dostalo naopak obočí širšího typu. Obočí se doporučuje uhlazovat pomocí speciálních gelů a zlehka jejich tvar „dokreslit“ pomocí tužky či stínů na obočí. Vždy vybírejte barvu, která vašemu obočí lichotí a „netluče“ se s vaším celkovým zevnějškem, včetně barvy vašich vlasů. Jestliže máte od přírody tenké obočí, nesnažte si ho malovat až na čele – vypadala byste příliš uměle. Můžete si například zajít do salónu krásy, kde se specializují na tetování obočí a kde váš problém mohou nadobro vyřešit. Pomohou vám vykouzlit obočí, o kterém jste vždy snila, přičemž se vždy dbá na přirozený vzhled a dlouhotrvající účinek.

Světlé odstíny rtěnky

Tmavé odstíny rtěnek od nepaměti dělají z dívek ženy a z žen staré báby. Pokud si chcete zachovat svěží a mladistvý vzhled, nedejte dopustit na světlejší tóny. Každou pomádu, rtěnku i balzám pečlivě vybírejte, protože ne každý světlý odstín vašemu vzhledu může lichotit. Pokud si nevíte rady, raději se svěřte do péče odborníka, který vám s výběrem správného odstínu poradí.

Díky kosmetickým přípravkům vaše léta záhadně nezmizí, ale kvalitní a dobře vybraná kosmetika dokáže vaše stárnutí nebývale zpříjemnit.

Šarlota K.

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook