Geloren - kloubní výživa pro psy

Léto bez chloupků? Ano! Otestovaly jsme pro vás výrobky Body Natur

9.7.2015
Foto: CCC

Jen málokterá z nás chce mít na nohách „prales“ a pod nosem knírek, především pak v létě… Začněte s chloupky bojovat a knírky přenechejte elegánům, jako byl třeba Charlie Chaplin! Způsobů, jak se jich zbavit, je hned několik, důležité však je, aby byl proces bezbolestný a výsledek dlouhodobý. My jsme pro vás vyzkoušely výrobky Body Natur, které jsou velmi levné. Není však tato cena na úkor kvality? Čtěte!

1. Depilační krém – tělový – normální a suchá pokožka – Aloe Vera a arganový olej (100 ml), 79Kč

Zatímco Aloe Vera obsahuje protizánětlivé složky, arganový olej má zjemňující a zklidňující účinky. Výrobek mě hned na úvod mile překvapil, součástí balení je i škrabka, pomocí které krém nanášíme, ale také odstraňujeme. Krém příjemně a jemně voní a nanáší se opravdu snadno. Necháme působit 3 – 8 minut a pak ho odstraníme. Světe, div se, mé nohy byly hladké a konečně bez „kamaší“ a to s minimální námahou. Výrobek je vhodný pro depilaci nohou, paží, podpaží a oblasti bikin. První výrobek předčil má očekávání!

2. Voskové pásky – obličej – citlivá pleť – heřmánek a vitamin E (12 ks), 55Kč

Foto: parfumissimo.cz

Foto: parfumissimo.cz

Nohy už jsou hladké a teď přijde to méně příjemné, a sice „knír“. Na ten jsem se rozhodla použít voskové pásky. Ty mají poskytnout dlouhodobé výsledky a zároveň pečovat o citlivou pleť obličeje. Abych byla upřímná, docela jsem se jich bála, jenomže kdo by chtěl mít „knírek“? Voskové pásky musíte zahřát a poté přiložit na inkriminované místo. A pak přijde to nejhorší… Ke strhnutí jsem se musela odhodlávat poměrně dlouho, ale čím rychleji pásku odtrhnete, tím lépe. Dle doporučení na obalu jsem pásku použila dvakrát, nejprve jsem ji strhla po směru a jednou proti směru růstu chloupků. Musím přiznat, že strhávání zabolelo, výsledek byl ovšem okamžitý! Můj „knírek“ se přesunul na voskový pásek. Tento proces je lepší absolvovat večer, když už nikam nepůjdete, okolí pod nosem totiž zůstane asi hodinu červené. Doporučuji použít podepilační gel, který pokožku ochladí a zklidní.

3. Podepilační zklidňující gel – Aloe Vera, vilín a ovesné vločky (200 ml), 89kč

Foto: parfumissimo.cz

Foto: parfumissimo.cz

A co na závěr? Zaslouženou odměnu! Zklidňující gel se používá na ochranu pokožky po odstranění chloupků voskem, krémem i pěnou a má pokožku zanechávat hydratovanou. Ihned mě zaujala mírná vůně, kde je dominantní především aloe vera. Tento chladivý gel pokožku příjemně oživí a regeneruje. Snadno se nanáší i roztírá a stačí nanést velmi malé množství. Jelikož mám citlivou pleť, mnoho přípravků mi nedělá dobře. Tento gel byl však opravdu jemný a pokožku příjemně zklidnil a na několik hodin hydratoval. Dalo by se říci, že je to odměna na závěr procesu, tedy pomyslná třešnička na dortu.

Jaké tedy výrobky Body natur jsou?

Na odstranění chloupků jsem vyzkoušela již mnoho výrobků, ale tyto musím pochválit, kvalitou jsou totiž srovnatelné s opravdu drahými značkami. Netvrdím, že bych na trhu nenašla stejně dobré nebo možná i lepší, nicméně za tu cenu je to perfektní věc, která splňuje to, co slibuje. Zde opravdu platí jedno – za málo peněz hodně muziky.

Andrea Malá                                          

DOPORUČUJEME

2 komentáře

  1. viky

    13.6.2016 at 10:23

    ja mam vyzkousene i depilacni kremy a jsem hodne spokojena. 🙂

  2. Lenka

    18.7.2017 at 9:35

    Ja jsem nejspokojenejsi s depilacnima voskama od veet ty jsou fakt super. 🙂 objednavam je z notina

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook