Geloren - kloubní výživa pro psy

Květinový horoskop

3.9.2016
Foto: pinterest.com

Zapomeňte na květomluvu a podívejte se, co o vás říká vaše znamení a pro něj typická květina. Možná se budete divit, jak na vás tento horoskop sedí. Dozvíte se také, jaká vůně, chuť a barva by se vám mohla líbit.

Beran

Ideální květina pro první znamení zvěrokruhu je lilie. Tato květina je stejně jako Beran vždy upraveným, příjemným a dobrým hostitelem. Beran rád rozdává dárky a ideálním dárkem jsou nejen šperky, ale i květiny. Jsou pro něj typické sladké vůně, ohnivé barvy a také kořeněná chuť.

Býk

Květinou Býka je fialka. Ta dokáže být stejně tak stálá a umírněná jako Býk. Je něžnou květinou, která je velmi přirozená, drobná a nesnaží se vždy projevovat, stejně tak jako Býk. Toto znamení si zakládá na klidném a útulném domovu. Pro Býka jsou typické kyselé a také pikantní chutě, chladnější barvy a lehké vůně.

Blíženci

Typickou květinou pro znamení náladových Blíženců je orchidej. Ta je stejně jako Blíženci krásná, ale nevypočitatelná. Neroste jen tak někomu a starost o ni je také složitější. Odměnou je však možnost hřát se na výsluní, kam jednou každý Blíženec dospěje. Pro Blížence jsou typické sladké a zároveň svěží vůně, hořkosladká chuť a převážně přírodní odstíny barev.

Rak

Nejvýstižnější květinou pro Raka je růže. Nejčastěji pak v odstínech bílé, žluté a světle oranžové nebo růžové. Rak je hodně citlivý a růže dokonale vyjadřuje všechny jeho pocity. Celý život hledá tu pravou lásku a dokáže se pro druhé neuvěřitelně obětovat. Oblíbenou vůní jsou ovocné a sladké vůně, ovocná chuť a barvy jako je červená, oranžová a žlutá.

Lev

Osobní květinou Lva je slunečnice. Stejně jako se ona otáčí za sluncem, tak si Lev přeje, aby se všichni otáčeli za ním. I když o sobě Lev sám často říká, že ctí rodinu, domov a chce všechny své milované zajistit, ve skutečnosti chce mít hlavně moc a převahu. Je ctižádostivý, úspěšný, ale mnohdy i nepochopený a sám. Lev miluje kořeněné silné vůně, pikantní chuť a ohnivé barvy.

Panna

Ideální květinou pro znamení Panny je narcis. Tato květina přesně vystihuje povahu Panny. Chce se líbit, chce být perfektní a vždy naprosto dokonale vypadající. S Pannou může být někdy těžké vyjít a nebýt terčem její kritiky. Panna miluje lehké svěží vůně, decentní barvy a vyváženou chuť.

Váhy

Vhodnou květinou pro Váhy je sedmikráska, která umí být stejně jako Váhy roztomilá, zábavná a nabádá ke snění. Váhy se občas v životě mírně ztratí a musí mít vedle sebe vhodný protějšek, který jim ukáže opět správnou cestu. Milují zvláštní a originální vůně, mají rádi neobvyklou chuť a líbí se jim tmavší odstíny barev.

Štír

Štír patří mezi nejdivočejší znamení zvěrokruhu. Jeho květinou je kaktus, který je stejně tak jako jazyk a mluva Štíra pěkně pichlavý. Štír si nebere servítky a řekne všechno, co si myslí i co se mu nelíbí. Má rád ostré vůně, silnou chuť a černou barvu.

Střelec

Květinou Střelce je pampeliška. Střelec umí být stejně jako jeho květina veselým společníkem, zábavným partnerem a romantickým dobrodruhem. Často jej však něco přestává bavit a občas jej přistihnete, že lže ve svůj prospěch. Jeho oblíbená vůně je svěží a čistá, chuť pak hlavně sladká a barvy jako je modrá, zelená a fialová.

Kozoroh

Nejkonzervativnější znamení zvěrokruhu je Kozoroh. Jeho květinou je břečťan. Stejně jako popínavý břečťan má Kozoroh talent u sebe držet svůj protějšek pevně a silně. Kozoroh je spravedlivý, ctí pravidla, ale často je zbytečně přísný. Miluje silné kořeněné vůně, chuť hlavně slanou a z barev zejména stříbrnou a zlatou.

Vodnář

Ke znamení Vodnáře patří neodmyslitelně zlatý déšť. Ten vypovídá o snílkovské povaze Vodnáře a zároveň ukazuje, jak moc má Vodnář rád přírodu. Zlatý déšť je také květinou dobrosrdečnosti a tato vlastnost je Vodnářům vlastní. Mají rádi svěží vůně, sladkou i slanou chuť a světlé odstíny barev.

Ryby

Typickou květinou pro znamení Ryb je vlčí mák. Ryby jsou velmi citlivým znamením, ale zároveň umí být i přísné a ostatní lidi kolem sebe často do něčeho nutí. Když si však člověk zvykne na jejich ojedinělý způsob komunikace, tak si Ryby zamiluje. Mají rádi pikantní chuť, lehké a čisté vůně a všechny odstíny modré.

Jak na vás sedí květinový horoskop?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook