Geloren - kloubní výživa pro psy

Krásné a zdravé tělo

25.12.2016
Foto: pixabay.com

Pravidelná sportovní aktivita je přínosná nejen pro naše zdraví, ale také pro vzhled našeho těla. Je důležitou součástí duševní svěžesti a životní vitality. Pohyb dovede vylepšit nejen fyzickou, ale také duševní kondici – uvolňují se při něm totiž do krve endorfiny, tedy hormony štěstí, které způsobují dobrou náladu.

Správný jídelníček

Pokud vás trápí nadváha, podlomené zdraví, ohlašují se problémy s páteří, klouby nebo srdcem či stoupá cholesterol, pak je nejvyšší čas začít s tím něco dělat. Předně změňte svůj jídelníček. Důležitý je dostatečný přísun vitamínů a minerálů – jezte spoustu ovoce a zeleniny. Doladit příjem nezbytných živin pomohou doplňky stravy. Nespoléhejte však na ně jako na zázrak. Jak již jejich název napovídá, důležité látky pouze doplňují, základem vždy zůstává vyvážená a pestrá strava.

Nepodceňujte ani pitný režim, a to nejen při sportu. Jeho nedodržování ohrožuje nejen vaše zdraví, ale váš život obecně. Základem je samozřejmě obyčejná voda, pro sportovní aktivitu jsou ideální volbou osvěžující fitness nápoje a po fyzickém výkonu přijdou vhod také sportovní nápoje s obsahem sacharidů, minerálů a aminokyselin, které seženete s nejrůznějšími příchutěmi.

Bez pohybu to nepůjde

Najděte si pohyb, který vás bude bavit, vytrvejte, a výsledky se dostaví. Vaše úsilí mohou významnou měrou podpořit také nejrůznější suplementy, které hrají v každém sportu důležitou roli. Ačkoli ženy mají často zábrany, co se týká sportovní výživy – považují je totiž za výsadu mužů. Tyto přípravky jsou přitom určeny pro všechny rekreační a profesionální sportovce, kteří usilují o zdravý životní styl a chtějí dosáhnout lepších a efektivnějších výsledků a splnit své cíle rychleji. Pomáhají nejen s nárůstem svalové hmoty, ale také s redukcí hmotnosti.

Nenechte se však mýlit, žádné zázračné produkty, které by hubly za vás, neexistují. Doplňky stravy pomohou nastartovat hubnoucí proces, doplní vám chybějící energii, podpoří tvorbu a udržování svalové hmoty, v určitých případech nahradí i porci jídla. To hlavní však zůstává na vás, pouze kombinace pravidelný trénink – dostatečný odpočinek – správná výživa přinese kýžené výsledky!

Tak co, pustíte se i vy po svátcích do zdravého životního stylu směřujícího k dokonalé postavě?

Šárka Nádeníčková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook