Geloren - kloubní výživa pro psy

Krásná zvnějšku i uvnitř

25.4.2016
Foto: pixabay.com.

Současná doba klade velké nároky na vzhled. Na dokonalé krásky s perfektní postavou a hezkou tváří narážíme v televizi, časopisech, usmívají se na nás z billboardů. Jsme s nimi dennodenně konfrontovány, a tak není divu, že se jim snažíme alespoň trochu přiblížit.

Vlasy jako ozdoba ženy

Svému vzhledu nemusíte přikládat přemrštěný význam, ale pravidelnou návštěvu kosmetického salonu a kadeřnictví byste si dopřávat rozhodně měla. Upravené vlasy jsou ozdobou každé ženy, navíc slušivý střih a zajímavá barva vám nejen dodají šmrnc a jiskru, ale dokáží také skvěle ubrat i několik let. Nechte si vytvořit slušivý účes, který vám zvedne sebevědomí a v němž se budete cítit skvěle a atraktivně. Pokud si nejste jistá, co by vám slušelo, neostýchejte se zeptat, kvalifikovaný pohled kadeřnice vám může být dobrým vodítkem.

Krásná pleť

Foto: pixabay.com.

Foto: pixabay.com.

Rovněž návštěva kosmetiky by neměla být považována za zbytečný luxus, naopak. Jedná se totiž o významnou a jistou investici, která se vám bohatě vrátí v podobě krásné, zdravé, svěží a mladistvé pleti – můžete tak dát sbohem problematické aknózní pleti či známkám stárnutí. Pravidelná péče v kosmetickém salonu vám ušetří jak čas, tak i peníze. Kosmetička vám odborně poradí, doporučí výrobky pro domácí péči, které budou přesně sedět vaší pleti, dle jejích rad tak dosáhnete mnohem většího účinku a efektu. A ještě si tu odpočinete, hodíte všechny starosti za hlavu a necháte se hýčkat v příjemném prostředí. Můžete si dokonale vychutnat uvolňující masáž obličeje a dekoltu a načerpávat novou sílu a energii. Dopřejte si intenzivně hydratační a relaxační kúry či čokoládovou kúru proti vráskám.

Foto: pixabay.com.

Foto: pixabay.com.

Zkušená kosmetička vám ale poradí i s denním líčením, prozradí jednoduché triky, které zakryjí vaše nedostatky a zvýrazní přednosti. Během 15 minut vám vytvoří precizní make-up, který si můžete užívat celý dlouhý den. I proto se do rukou profesionála často vkládáme v případě potřeby slavnostního či svatebního líčení.

Vnitřní krása

Především je potřeba si věřit, nenechat se ovládnout negativními myšlenkami, které občas přepadnou každou z nás. Snažte se cítit krásná, vidět a znát svou hodnotu. Uvidíte, že pak začnete vyzařovat vnitřní krásu, která se následně odrazí i na zevnějšku.

Šárka Nádeníčková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook