Geloren - kloubní výživa pro psy

Koberce znovu na výsluní – dejte jim šanci!

17.10.2016
pixabay.com

Koberce jsou ozdobou každého interiéru, přidávají mu na útulnosti, dokážou ho zateplit, pomáhají zlepšit akustiku místnosti. Ačkoli dříve tvořily zcela nedílnou a nepostradatelnou součást snad každé domácnosti, s nástupem moderních podlahových krytin byly poněkud odsunuty do pozadí. To se však nyní pozvolna mění a lidé začínají jejich kouzlo objevovat znovu.

Trend kusových koberců

Na výsluní se dostávají především moderní kusové koberce, které nejen zahřejí, ale také zkrášlí vaše bydlení pestrými a rozmanitými vzory a stanou se tak výrazným designovým prvkem každého pokoje. Pokud si potrpíte spíše na klasiku, pak můžete vybírat jednobarevné koberce, které decentně zateplí každý prostor. Škála barev je víc než široká, takže snadno najdete ten pravý pro svůj interiér. Opatrní buďte v případě tmavších odstínů, které prostor opticky zmenšují.

Široké uplatnění

pixabay.com

pixabay.com

Jejich uplatnění je víc než široké, krásně vypadají v obývacím pokoji před sedačkou, v kuchyni pod jídelním stolem či v ložnici vedle postele. Zamilujete si je nejen vy, ale také vaši potomci. Dětské koberce se stanou vítanou součástí jejich pokojíčku, poskytují totiž spoustu zábavy a legrace. Velkou předností koberců je možnost snadno je vyměnit za jiné, pokud vás třeba omrzí, okoukají se vám nebo se změní váš vkus – to v případě jiných podlahových krytin tak jednoduše nejde.

Umělecká díla

Naprostým vrcholem ve světě koberců jsou koberce ručně tkané. Každý z nich je totiž unikát, ve kterém se snoubí jedinečný vzhled spolu s mistrným provedením. S trochou nadsázky je tak můžeme označit za hotová umělecká díla. To ostatně platí také o orientálních kobercích. Hodí se jak k dřevěným podlahám, tak i ke keramické či cihlové dlažbě, využijete je v ložnici, předsíni i koupelně. Díky tomu, že je můžete prát v pračce, se snadno se udržují, takže zachovat svůj domov v dokonalé čistotě bude hračka.

Tak vneste do svého interiéru nádech exotické elegance!

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook