Geloren - kloubní výživa pro psy

Jednoduché letní líčení: převezte horko a vypadejte vždy svěže

28.8.2016
Foto: pinterest.com

Během léta v oblasti líčení obvykle trochu zlenivíme. Jediné co si přejeme je, aby nám líčení nezabralo mnoho času a vypadalo efektně. Dnes si ukážeme, že i s pomocí pár jednoduchých triků můžete vypadat svěže a upraveně i v parných letních dnech.

Letní teploty obvykle zapříčiní, že se nám do líčení příliš nechce. Na druhou stranu byste bez make-upu nešla ani vynést odpadky? A ke všemu trpíte pocitem, že nude líčení je to poslední, co by vašemu typu obličeje slušelo. Co teď? Dá se z této nemilé situace nějak dostat?

Překonejte sama sebe s tímto super snadným líčením!

Jak vypadat svěže i v tom největším horku?

Naneste na celou tvář bázi pod make-up, díky které váš make-up přečká i to největší horko. Na tvář naneste svůj obvyklý make-up. Na léto se nebojte vlastnit trochu tmavší odstín produktu, než jaký používáte po zbytek roku. Na opálené pleti by váš zimní make-up nemusel vypadat zcela přirozeně. Zároveň platí, že make-up určený pro letní měsíce může mít lehčí krytí a odlehčenou strukturu.

Jelikož lehčí make-up pleť prozáří, ale obvykle nedostatky příliš neskryje, můžete sáhnout po svém oblíbeném korektoru, kterým zakryjete všechny případné neduhy, jakými jsou například kruhy pod očima. Následně celý obličej zapudrujte.

Obočí vytvarujte gelovou řasenkou. Pro tento odlehčený styling nemusí být obočí příliš výrazné. Nejste-li s barvou obočí spokojená, sáhněte po produktu, který vaše obočí krom fixace taktéž jemně zabarví. Pro přirozený efekt můžete jemně dokreslit obočí od vrchního oblouku směrem dolů za pomoci stínu.

Na horní oční víčko aplikujte krémový oční stín či korektor v tělové barvě. Následně na víčko aplikujte meruňkově bronzový stín, či rozjasňovač. Do vnějšího koutku horního víčka naneste meruňkový matný stín. Můžete také využít meruňkovou tvářenku. Tento odstín aplikujte i na linii spodních řas. Vnitřní koutek oka zvýrazněte stříbrným očním stínem, kterým vykreslíte také oblast pod obočím.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Řasy zvýrazněte svojí oblíbenou řasenkou. Následně obličej vykonturujte konturovacím pudrem. Zaměřte se na oblast čela a oblast pod lícními kostmi. Následně aplikujte rozjasňovač na lícní kosti, nos a nad oblast horního rtu. Na tvář můžete aplikovat i trochu meruňkové tvářenky.

Nakonec své rty orámujte tužkou na rty a aplikujte svůj oblíbený lesk.

Napsala Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook