Geloren - kloubní výživa pro psy

Je to ten správný? 7 signálů, že vám to bude klapat!

27.10.2017
Foto: 123rf.com

Zdá se vám, že by tento muž mohl být konečně ten pravý? Ráda byste znala alespoň nějaká vodítka, dle kterých byste se dokázala lépe rozhodnout, zda jít do vztahu po hlavě? Pak si přečtěte našich 7 signálů, které vám sice jasně neřeknou, který muž je pro vás ideální, možná vás ale dokáží dobře popostrčit k závěrečnému rozhodnutí. Které signály to jsou?

Stejné životní plány

Mít stejný pohled na svět je v partnerství zásadní. Pokud si rozumíte v zásadních životních otázkách, jako je místo, kde chcete žít, zda mít a jak vychovávat děti nebo jak vůbec vést svůj život, máte dobře našlápnuto k hezkému společnému životu.

Rozesměje vás

Některé životní situace nejsou snadné. V partnerství by však měly převládat momenty, kdy si život užíváte s úsměvem na tváři. Pokud vám tento úsměv dokáže vykouzlit váš idol, můžete se spolehnout na hezký život po jeho boku. Smysl pro humor je na mužích navíc zatraceně sexy.

 Má vás rád takovou, jaká jste

Mnoho žen se před muži stydí ukázat se ve spodním prádle nebo nenalíčené. Řekl vám už váš partner, že jste nejkrásnější taková, jaká se ráno probouzíte, tedy taková, jakou vás příroda stvořila? Pak je to správný muž, který stojí nohama na zemi a má vás skutečně rád. Miluje vás samotnou, ne drahé oblečení nebo perfektní make-up, a to je skvělé.

Klape vám to v posteli

Není to sice ta nejdůležitější věc na světě, ale pokud vám to neklape v posteli, je to předzvěst toho, že vám to nebude klapat ani v dlouhodobém vztahu. Pokud si však v postelových hrátkách rozumíte, dokážete o nich otevřeně mluvit a víte, co se oběma líbí a dokážete si to splnit, budete spolu spokojení.

Jste na stejné vlně

Vaše intuice vám musí říkat, že jste s daným mužem zkrátka na stejné vlně. Nemusí být stejně chytrý jako vy, nemusí mít na úplně vše podobný názor a také nemusí dokonale splňovat vaše nároky na vzhled partnera. Pokud ale cítíte, že „je to ono“, že společně dokážete rozumně diskutovat snad o všech věcech na světě a rozumíte si v důležitých tématech, pak se nebojte a skočte do toho rovnýma nohama.

Můžete se na něj spolehnout

Jedním ze zásadních pilířů vztahu je důvěra. Špatné zkušenosti vám nesmí dovolit, abyste uzavřela své srdce před dalšími muži. Už jste se společně ocitli v situaci, kdy jste na partnera spoléhala, a nezklamal vás? Jste si jistá, že je právě na tohoto muže spoleh, drží slovo a že je spravedlivý? Pak se vztahu s ním nebojte.

Dokáže vás podpořit

Ať už jde o velké události nebo jen malá přání, on vás dokáže skvěle podpořit a dodat vám sebedůvěru. Nemusí souhlasit se vším, co byste si přála, ale v důležitých věcech by vás určitě měl umět podržet. Kromě podpory by váš životní partner měl umět dávat i užitečné rady, které vás povzbudí, i když vám plány nevyjdou.

Co je pro vás u životního partnera nejdůležitější?

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook