Geloren - kloubní výživa pro psy

Jaro svádí k vyzkoušení nových erotických hrátek

6.5.2017
Foto: 123rf.com

Ideálním obdobím, kdy vyzkoušet nové erotické hry a užít si v životě víc milostných hrátek, je jaro. Nestyďte se a pozvěte svého partnera na eroticky laděný piknik, dopřejte si milování na vzrušujících místech v přírodě a nezapomínejte ani na poznávání vlastního těla.

Piknik s erotikou

Jarní teplé počasí láká k tomu, abyste s partnerem sbalili deku a užili si piknik někde v přírodě. Ať už si vyberete opuštěný lesní palouk, zapomenutý park, vlastní zahradu nebo jiný kout přírody, dopřejte si hlavně klid a soukromí. Nezapomeňte si vzít košík s dobrým jídlem, ideální jsou jahody, hrozny, ale taky třeba šampus nebo víno. Užijte si přírody, jídla, pití, a hlavně jeden druhého. Na takový erotický piknik jen tak nezapomenete.

Sex na netypických místech

Hezké počasí vybízí také k tomu, abyste nečekali s milováním a erotickými hrátkami až přijedete z kina nebo z práce domů. Užijte si vášnivé milování na zadní sedačce auta, nebojte se pomilovat třeba cestou na odpočinkový víkend nebo využijte obyčejnou procházku k hříchu. Tajných míst a zákoutí je spousta a určitě najdete nějaké to místo, které bude jen a jen vaše.

Odkládání svršků

Určitě už jste vytáhly sukně ze spodní části šatníku. A muži jásají! V zimě to bylo možná nepraktické, ale jaro a léto jsou ideální k tomu, abyste se oblékala jako žena. Uvidíte, že když odložíte zimní kabát, budete se cítit mnohem přitažlivěji. Noste sukně, noste šaty a k nim podpatky nebo klidně i tenisky. Svou kůži však ukazujte rafinovaně. Méně oblečení oceníte i při spontánních milostných hrátkách. Když to na vás s protějškem přijde, není nic jednoduššího, než nadzvednou si sukni, vyhrnout si šaty a sednout například na vyvýšenou zídku…

Orální uspokojení

Znáte větu, že jde na člověka jaro? To znamená, že se člověk cítí znovu svěží, slunce jej příjemně nabíjí a je přirozené, že máte větší chuť i na milostné hrátky. Věnujte se s partnerem také předehře. Nezapomínejte na orální sex. Ten si můžete užít v klidu svého domova, klidně venku na procházce nebo třeba jako rychlovku, když se za partnerem stavíte do kanceláře zanést mu oběd. Uvidíte, že po takovém nečekaném zážitku vám úsměv na rtech vydrží celý den.

Aromaterapie

Na prvním ročním období vás budou bavit vůně. Zavřete oči a uvědomte si, jak jaro voní. Květiny, svěží vzduch, mírný vítr, a hlavně začínající teplo a rodící se slunce. Pozvěte tyto vůně i do svého milostného života. Na procházce si utrhněte květiny do vázy, dejte si květinu do vlasů a sveďte svého muže tentokrát něžně a pomalu. O víkendu si poležte déle v posteli, ale otevřete okno dokořán a zkuste tiché milování, kdy vydržíte nevzdychat nahlas. Zažijete zase nové a velmi opojné vzrušení.

Naučte se orgasmu

Pokud máte problém dosáhnout orgasmu, začněte na tom pracovat sama. Poznávejte své tělo, to si skvěle řekne, co se mu líbí a co naopak ne. Naučte se sama, kam je potřeba sáhnout, aby se vám to líbilo a aby vás zamrazilo nebo abyste vzrušením téměř nedýchala. Dopřejte si trénink klidně denně a ke svým hrátkám pozvěte také svůj protějšek. Pomozte svému partnerovi odhalit všechny vaše erotogenní zóny, nebojte se ani erotických hraček a užijte si tak jaro ve znamení nových a neotřelých zážitků.

Jak se na jaře cítíte vy? Máte větší chuť na milostné hrátky?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook