Geloren - kloubní výživa pro psy

Jaký make-up by ženy nosily, kdyby trendy diktovali muži?

6.9.2015
Foto: youtube.com

Drtivá většina mužů neví o make-upu zhola nic. Malá skupinka pánů matně tuší, k čemu se používá korektor, a pouze několik vyvolených se v oblasti líčení orientuje. Autoři zábavných videí z kanálu BuzzFeedVideo se podívali na to, jak by to dopadlo, kdyby make-up svým drahým polovičkám vybírali právě muži.

Tři páry přijdou do studia. Dívky svého partnera na chvíli opustí a usadí se do maskérny. Muž zatím vybere, jak by měl vypadat make-up jeho přítelkyně. Zkušená kosmetička Kandee Johnson potom mužské sny promění v realitu bez ohledu na to, jak zvláštní budou jejich přání. Tak nějak vypadá základní scénář následujícího videa. Tvůrci schválně vybrali dívky, které nenosí žádná nebo téměř žádná líčidla, aby byl kontrast co nejvýraznější.

Jen chci, abychom se nerozešli                  

Maycie nosí make-up jen při zvláštních příležitostech, jako jsou třeba svatby. Bojí se jen toho, že její nový make-up bude trochu šílený. Její přítel Chris si dělá legraci a říká, že jí nechá na obličej nakreslit ještěrku.

Ying se podle svých slov „bojí o život“ a její strach není o nic menší, když se dozví, že její přítel Steven už má jasnou vizi toho, co jí nechá na obličej namalovat. Trochu obráceně to platí pro Allison a Dana, v tomto páru je nervózní pán a jasnou vizi má pro změnu dáma – chce jen, aby se nerozešli. A jak to tedy dopadlo?

Inspirace? Mumie!

Je jasné, kde muži berou inspiraci. „Tuhle jsem koukal na Mumii a ta holka měla takové věci takhle, to bylo hustý,“ říká Chris a prsty při tom naznačuje oční linky ve stylu Kleopatry. Dan ví o make-upu trošku víc. „Allison je krásná, ale má velmi světlou pleť, takže jí dáme bronzer,“ překvapuje svou znalostí terminologie líčení. Sám už totiž bronzer jednou použil. Steven zadává maskérce velmi jasné instrukce: „Ať vypadá jako Sněhurka.“

Aniž by věděly, co vlastně mají na obličeji, čekají dívky na své partnery, aby se jim ukázaly v celé své kráse. Podívejte se na tři úžasné proměny. A co na to říkají muži? Reakce všech zúčastněných pánů byla naprosto identická. „Wow.“

S make-upem nebo bez něj – dvě nádherné verze

Dámy už tak jednoznačně nereagovaly. Maycie si oddychla, že nemá na obličeji nakreslenou ještěrku, a Ying byla sama překvapená, jak dobře vypadá. Zato Allison její nový vzhled vykolejil. „Panebože, Dane, co máš za problém? Proč bys něco takového chtěl?“ směje se. Po dvou minutách Dan říká, že už si nový vzhled zvykl. Vysvětlení? „To je tím, že měníš holky každou chvilku. Prostě jenom vypadám jako další v řadě,“ dodává Allison.

A co si z toho všeho odnést? Krásně to za nás shrnul Chris. „Existuje spousta různých verzí Maycie. Když na sobě má make-up, je to jen jiná verze oproti jejímu normálnímu vzhledu. Moc se mi líbíš, stejně tak, jako se mi líbí každodenní Maycie.“ Ať už tedy nosíte spoustu make-upu, nebo se naopak nelíčíte vůbec, váš partner by vás měl zbožňovat a milovat nejen kvůli vzhledu, ale hlavně kvůli tomu, co se schovává uvnitř.

Co myslíte, jaké líčení by vám vybral váš partner?

Iveta Karousová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook