Geloren - kloubní výživa pro psy

Jaké líčení muži nemají rádi

14.9.2017
Foto: FunnyPica.com

Mnohé ženy často zapomínají na to, že se líčí zejména kvůli tomu, aby se líbily mužům, a nikoliv jen samy sobě. Takové ženy se kochají pohledem do zrcadla a mají nepokrytou radost, že ze sebe díky kosmetice udělaly někoho zcela jiného, přičemž mají o atraktivnosti velmi zvláštní představu. Silně nalíčené ženy muži totiž nemají v lásce, jelikož křiklavá kosmetika působí velmi lacině. Nehledě na to, že probudit se vedle ženy, která na sobě má několik vrstev make-upu, je pro mnoho mužů hotovou noční můrou.

Muži mají nejraději ženskou přirozenost

Ženská přirozenost je neustále omílaným tématem, i když módní časopisy jsou plné výrazně nalíčených ikon. Nezapomínejte však na to, že takto profesionálně nalíčené modelky vypadají zcela jinak ve skutečnosti a jinak na stránkách časopisu. Věřte, že většinu z těchto žen byste v reálu ani nepoznala.

Ženskou přirozeností se nerozumí zarputilé odmítání kosmetických přípravků, ale spíše jemné líčení, které podtrhuje ženskou krásu a nedělá z konkrétní osoby zcela jiného člověka. Líčit se a kreslit si nový obličej je totiž velký rozdíl.

Jakému líčení muži příliš neholdují

Několik vrstev řasenky na slepených řasách

Tuny řasenky si nanášejí zejména puberťačky, které jsou schopné strávit před zrcadlem celé hodiny, jelikož si výrazným líčením kompenzují svou nedospělost. Navrstvenou řasenku však můžeme vidět i u mnohem vyzrálejších žen. V případě teplého počasí, deště či slzení očí se však takové vrstvy řasenky velmi snadno rozmazávají a ošklivě slepené řasy se tak na obličeji nehezky rozplývají. Ženy, které si příliš líčí řasy, si mylně myslí, že tak své oči zvětší a zvýrazní. Často jsou však pod nánosem řasenky naopak zapadlejší a působí unaveným dojmem.

Odlišný odstín makeu-upu od barvy kůže

Tmavší nebo naopak světlejší make-up jsou hotovou zkázou žen. Některé ženy si myslí, že budou vypadat opáleněji nebo naopak budou hedvábně světlé jako hollywoodské herečky z 30. let. Jiná barva make-upu na kůži však působí naprosto příšerně, jelikož zbytek těla vždy prozradí celou “pravdu”. Nehledě na to, že patlat si onen krém i na krk nemá žádný smysl, jelikož se nikdy nepodaří zakrýt stejnoměrně všechna místa.

íliš dlouhé a tlusté černé linky na očních víčkách

Tlusté linky na horních víčkách, které si některé ženy protahují, bůh ví kam, vůbec nepůsobí hezky. Oči pak vypadají hrubě a nepřirozeně. Jemné linky jsou ovšem o něčem zcela jiném.

Rtěnka, která ženě nesedne

Jsou ženy, které vypadají náramně se sytě červenou i s tmavě fialovou rtěnkou. Jiným nesluší ani jemný lesk na rty.

Černě orámované oči

Černé stíny kolem očí v emo stylu působí dětsky, naivně a často i odpudivě.

Buďte nádherná svou přirozeností a nesnažte se ze sebe dělat někoho jiného. Vždyť každá z nás je svým způsobem krásná.

Jana Malá

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook