Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak zvětšit hruď bez plastických operací

13.11.2017
Foto: 123rf.com

Mnohé ženy jsou s velikostí svých prsou zcela nespokojeny. Lámou si hlavu s tím, proč je příroda štědře neobdarovala, a velikost jejich podprsenky se tak pro ně stává skutečně kardinálním problémem. Málokdo totiž netouží přesně po tom, co nemá…

Sportujte

Sport přináší nepopiratelné účinky na fyzickou formu. Můžete díky němu zpevnit celé tělo a nabrat i nějakou tu svalovou hmotu navíc, což se týká i vašich prsních svalů. Ovšem nemyslete si, že ženy dokáží bez chemických preparátů nabrat stejnou svalovou hmotu jako muži. Díky cvičení můžete viditelně zlepšit formu svých prsou, které se stanou pevnějšími, a posílit svaly, které přidržují mléčné žlázy, čímž se vaše hruď vyplní a bude působit o poznání větší.

Vykašlete se na „kouzelné“ krémy

Díky stále aktuálnímu trendu, který je založen na velkých pevných ňadrech, si na své přichází i vychytralí obchodníci. Internet je totiž zahlcen řadou „kouzelných“ krémů, které vám ZARUČENĚ zvětší rozměr vašeho poprsí. Ovšem málokde najdete uvedeno, že to, co prsům skutečně pomáhá, je pravidelná masáž, a to s pomocí jakéhokoliv krému. Základem je totiž pravidelný krouživý pohyb, který pozitivně působí na krevní oběh. Cirkulace krve v mléčných žlázách se totiž zvětšuje, což způsobuje rychlejší dělení a obnovování buněk. Při pravidelných masážích, kromě výborného vzhledu kůže, můžete docílit i nevelkého zvětšení prsních tkání.

Noste push-upku

Nemusím snad říkat, že push–upka by neměla chybět v šatníku žádné ženy. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám může hodit. Nejedná se vždy však o zcela pohodlný typ spodního prádla, protože jejím úkolem je s pomocí „vystlaných“ košíčků zvednout vaši hruď tak, aby vypadala o dost větší. To však může způsobovat určitý diskomfort, a tudíž její pravidelné nošení snese jen málokdo. Je to však způsob, jak čas od času může „nosit“ velká prsa prakticky každá z nás.

Jezte zelí

Pozitivní účinky, které má zelí na naši hruď, jsou již dávno prokázány. Výrazně zvýšený příjem zelí se doporučuje zejména dívkám v adolescentním věku a ženám v průběhu klimakteria. Zelí má totiž protizánětlivé účinky, snižuje otoky a přispívá ke zvětšování mléčných žláz, a to zejména u dospívajících dívek. Nehledě na to, že pravidelný příjem zelí snižuje riziko vzniku rakoviny.

Nepodléhejte módním trendům, buďte svá, sportuje, žijte zdravě a budete se jednou provždy pyšnit přitažlivým poprsím. A to i v případě, že jste v průběhu svého života odkojila několik dětí!

 Šárka

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook