Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak zabavit děti přes léto? Zkuste příměstské tábory

24.5.2016
Foto: fit4all.cz

Vymýšlet dětem program na letní prázdniny může být náročné. Celý rok se těší na konec školy, a když mají konečně volno, nevědí, co s ním. Jak zařídit, aby nevysedávaly celé dny u počítače nebo televize? Příměstské tábory mohou být řešením, zvláště pokud si nemůžete vzít v práci delší volno a svým ratolestem se věnovat.

Ráno tam, večer zpátky

Příměstské tábory jsou skvělou alternativou klasických táborů, na které se jezdí i na několik týdnů. Pokud své dítě přihlásíte na příměstský tábor, ráno ho odvezete na dané místo a odpoledne si ho po cestě z práce opět vyzvednete. Oceníte to zejména, pokud máte menší děti, nebo pokud ještě nikdy na žádném delším pobytu nebyly a nevíte, jak by snesly odloučení.

Pro koho jsou tábory určené?

Příměstské tábory se doporučují hlavně pro děti mezi pěti a deseti lety, jezdit na ně ale samozřejmě mohou i starší děti, které večer ocení návrat do „civilizace“. Každý nemá tu možnost poslat dítě na polovinu prázdnin k babičce na venkov. Pokud se to týká i vás, určitě příměstské tábory oceníte – zajistíte svému synovi nebo dceři nezapomenutelné léto v přírodě a přitom takový kousek od domova.

Nižší cena, stejná porce zábavy

Foto: fit4all.cz

Foto: fit4all.cz

Nespornou výhodou je i cena. Jelikož neplatíte ubytování, jsou příměstské tábory mnohem levnější. To ovšem neznamená, že by se tam vaše ratolesti nudily. Většinou jsou tábory nabité zábavnými aktivitami od první minuty až do té poslední. Můžete si vybrat z velkého množství sportů a tematicky zaměřených táborů, například taneční tábory jsou velmi populární mezi mladými slečnami. Jediné, co děti asi nezažijí, je noční stezka odvahy.

Zábava i učení

Pro ty, kteří si chtějí prázdniny nejen užít, ale také se i něco málo přiučit, nabízí zajímavé tábory například brněnské sportovní centrum Fit4all. Všestranný sportovní tábor doplněný o zábavnou výuku angličtiny je tím pravým, po čem sáhnout. Na děti čeká každý den jiný program, od lanových hřišť a soutěží, přes sporty jako je badminton, tenis nebo gymnastika až po deskové hry, malování či různé soutěže. K tomu všemu se navíc nenáročnou formou naučí nová anglická slovíčka.

Kompletní nabídku centra si můžete prohlédnout na adrese http://www.fit4all.cz/cs/primestske-tabory.

Máte s příměstskými tábory zkušenosti? Nebo dáváte přednost klasickým táborům?

Iveta Karousová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook