Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak vylepšit vztah se svou drahou polovičkou

29.4.2017
Foto: 1233rf.com

Řada lidí se po několika letech společně stráveného života snaží vylepšit svůj vztah. Jsou totiž unavení z věčných hádek, které pramení ze vzájemného nepochopení, a snaží se se svými životy udělat něco radikálního. Ne vždy se to však podaří, protože předsudky a určitý stereotyp, který všeobecně panuje ve vztazích, veškeré snahy o vylepšení vztahu mohou zničit.

Vylepšit vztah se ale můžete pokusit pomocí několika různých metod. V první řadě se však dobře zamyslete zejména sama nad sebou a nepřistupujte kriticky jenom ke svému partnerovi, kterému jste schopná vyčíst každou hloupost. Zamyslete se nad tím, kdy vám naposledy vyčítal něco váš muž a čeho se to týkalo. Muži (tedy pokud nemáte doma zrovna úplného despotu) se k ženě většinou chovají s větším respektem než ženy k mužům, protože si jsou vědomi toho, že mají vedle sebe křehké stvoření, které je potřeba chránit a opečovávat. Ženy, naopak plny podvědomých komplexů z nedostatků síly a fyzické velikosti, se na muže častěji utrhují a bez zábran tropí hysterické scény. Jsou totiž často přesvědčeny o tom, že by je jejich miláček nikdy neopustil. Pak se však hrozně diví, když si muž sbalí svých pár švestek a nadobro odejde.

Stavte na první místo svého milovaného

Největší problém je podle mého názoru v tom, že málokdo je v dnešní době schopen ve vztahu myslet zejména na toho druhého. Všichni totiž mají v hlavě jenom svoje osobní problémy. Nejsou schopni objektivně se zamyslet nad počiny své drahé polovičky a zejména po několika společně strávených letech, kdy už plamenná láska vyprchala, hází veškerou vinu za vzniklé problémy na toho druhého. Buďte nad věcí a dokažte svému partnerovi, že jste nezapomněla na jeho chrabré počiny, které uskutečňoval před tím, než váš vztah začal skřípat, a ukažte mu, že je pro vás důležitější než vy sama. Zabývejte se častěji činnostmi, které ho baví, vařte mu jeho oblíbená jídla, snažte se mu častěji přitakávat a oddávejte se s ním vášnivému sexu. Pokud máte rozumného, milujícího muže, vaše chování ocení a začne vás opět na rukou nosit.

Naslouchejte svému partnerovi

Většina vztahů se rozpadá z nedostatku úcty a porozumění. Když na vás partner křičí, zamyslete se nad tím, proč to dělá. Proč mu ruply nervy a nedokáže se ovládat ani ohledně hloupostí. Možná to není kvůli tomu, že by vás přestal milovat nebo si našel jinou. Důvod může být v tom, že má sám problémy v práci, ale vy ho neposloucháte, a proto se to s vámi bojí rozebírat.

Buďte milující ženou

Ukažte, že ke svému partnerovi chováte čistou lásku, a ve společnosti přátel si z něj nedělejte legrácky. Muži většinou nemají rádi, když jejich partnerky ve společnosti vtipkují na jejich účet. Milující ženy, která je tu a tam obejme, pohladí a stůj co stůj stojí za nimi, si však budou velice vážit.

A jak jste na tom vy? Dokážete se kvůli vylepšení vztahu alespoň malinko „pokořit“?

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook