Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak v sobě probudit ženskou sílu

11.4.2017
Foto: 123rf.com

Každá žena má v sobě neuvěřitelnou sílu a schopnost zvládat i ty nejtěžší životní situace. Občas se však každá z nás dostane do začarovaného kruhu a máme pocit, že není možné uniknout. V takovém okamžiku byste se měly zastavit a vzpomenout si právě na svou vnitřní sílu. K tomu vám pomůže i následujících jedenáct kroků. Probuďte v sobě ženu!

Jaké mohou být důvody smutku

Život je nevyzpytatelná cesta, na které nás může potkat mnoho trápení, starostí a také bolesti. Každý zážitek by nás měl někam posunout a připomenout nám, že je potřeba žít každý den naplno a na těžkosti, které k nám přicházejí, se dívat s odstupem. Smutek a úzkostné stavy mohou pramenit z různých důvodů a situací, které mnohdy neovlivníme. Jediné, čeho můžeme dosáhnout, je pochopení, proč se tak děje, a smířit se s tím. Mezi takovéto neovlivnitelné (nebo jen stěží ovlivnitelné) životní zkoušky můžeme počítat ztrátu zaměstnání, partnera, úmrtí v rodině nebo třeba nemoc.

Pak jsou tu ale i případy, které ovlivnit dokážeme a které nám ukazují, že je něco špatně, a že měli bychom změnit své postoje, názory nebo najít nové řešení.

Co můžeme ovlivnit

Čekáme-li ve svém životě uznání a pochvalu od druhých, nemusíme se nikdy dočkat. Svůj život má každý z nás pevně v rukou, a nemusíme se zajímat o to, co si o nás myslí druzí. Je důležité být šťastná sama se sebou. Pokud se trápíme, že jsme plné lásky a vášně, kterou však nemáme komu dát, dovolme si tyto pocity prožívat. Svou lásku můžeme dát práci, koníčkům, přátelům, dětem, domácím mazlíčkům nebo samy sobě. Nenechte se odradit a plňte si své sny, tužby a realizujte své nápady. V životě není čas ani prostor být nejisté a přešlapovat na místě. Když něco chcete, běžte za tím!

Proč probudit ženskou sílu

V každé ženě se ukrývá síla a obrovský potenciál. Všechny můžeme být zdravé, krásné a plné elánu. Je to jen o vnitřním pocitu spokojenosti a důležité, ale často opomíjené sebelásce. Často svou vnitřní sílu musíte najít a probudit. Všimněte si, že pokud budete šťastné a spokojené, bude šťastná a spokojená celá rodina. Probuzením ženské síly získáte výjimečné zážitky, zapojení instinktu a intuice, novou chuť do života a také si přitáhnete lidi, kteří jsou naladění na podobnou vlnu.

Jak na to

Možností máte opravdu spoustu. Zamyslete se nad tím, jak být více přitažlivá, sexy, svůdná. Položte si otázku, co vám spolehlivě přičaruje úsměv na rty, a do těchto činností se bez přemýšlení pusťte. Možná potřebujete dovolenou, možná obměnit šatník. Vyzkoušejte lekci jógy, přihlaste se na lekce tance nebo vyzkoušejte tantru. Tantra vám dokáže otevřít oči a umožní vám návrat ke své duši. Připomínejte si, že jste jemná, něžná bytost, která však dokáže hory přenášet, když na to přijde. Hýčkejte své tělo a nezapomínejte na duši. Obklopte se lidmi, kteří vás posunují kupředu, naučte se dívat na svět pozitivně a všechno, co děláte, dělejte vědomě.

Extra tip

Spokojenost ženy se odvíjí také od hormonu lásky – oxytocinu. Pokud tohoto hormonu máme v těle dost, jsme šťastné, žijeme z lásky a ze vzduchu a daří se nám všechno, na co sáhneme. Pokud se cítíte unavené, podrážděné a bez nálady, nemusíte se hned zamilovávat do dalšího a dalšího muže, raději najděte lásku sama k sobě. Potěšte se masáží, dlouhou procházkou v lese nebo si kupte něco na sebe. Uvolněte se a rozmazlujte se. Dopřejte si také dotek a nezapomínejte na milostný život, uvidíte, že jen pokvetete. A pokud chcete být opravdová a silná žena, buďte vždy přirozená. Klidně nenalíčená, v pohodlném oblečení, ale s pletí, o kterou pečujete, s čistými nehty a upravenými vlasy. Největší zbraní může být úsměv a to, že si vážíte sama sebe. Vyzkoušejte to, a uvidíte, jak se váš život změní.

Co děláte, abyste se cítili skvěle?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook