Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak správně vybrat svatební šaty

11.4.2015
Foto: DD MODELS

Jistě bude většina nevěst souhlasit s tím, že nejvíce, na co se při plánování svatby  těší, jsou svatební šaty. Sní o tom, jak budou ve svatebních šatech neodolatelné, krásné… Než k tomu však po všech těch svatebních přípravách dojde, musíte si své ideální svatební šaty vybrat. V současné době je na trhu dostatek svatebních salonů, studií či půjčoven, kde vám s výběrem vhodných šatů odborně poradí. Jenomže jaký střih a barva jsou nyní moderní?

Správný střih            

Foto: DD MODELS

Foto: DD MODELS

Dnešní trend dává přednost šatům, které jsou úzké přes boky, mají snížený pas a bohatší sukni. Zkrátka však nepřijdou ani nevěsty, které mají nějaké to kilo navíc. Pokud zvolí střih šatů, kde nahoře je korzet a sukně se rozšiřuje již od pasu, není se čeho bát. Dobře ušitý korzet krásně vytvaruje horní část postavy a široká sukně ve spodní části zakryje vše nežádoucí. Nejedna nevěsta je při pohledu do zrcadla mile překvapena.

Silnější paže zase krásně zakryje bolerko, které v teplých letních dnech může být s krátkým rukávkem, případně jen krajkové, nebo naopak pro chladnější dny s rukávkem dlouhým, případně doplněné kožešinou.

Barva, bílá?

Foto: DD MODELS

Foto: DD MODELS

Co se týče barevnosti svatebních šatů, stále převládá bílá nebo krémová, ale  v dnešní době je dovoleno vše. Jsou nevěsty, které ctí tradici bílé či krémové, ale zároveň přibývá nevěst, které volí u svatebních šatů nejrůznější barevné kombinace. At už jde o kombinace barevně kontrastní, např. červená sukně, bílý živůtek, to vše doplněné červenou šálkou, anebo o variantu laděnou do jemných pastelových tónů růžové, fialové, žluté,  zelenkavé či světle modré barvy. Výjimkou už nejsou ani černé svatební šaty, kdy si vlastně partneři prohodí „role“ a v bílém jde ženich.

Půjčit nebo koupit?

Foto: DD MODELS

Foto: DD MODELS

Nabídka svatebních šatů je opravdu bohatá, musíte si však najít ty pravé. Otázkou zůstává, zda si šaty půjčit nebo koupit. Každá varianta má svá „pro“ a „proti“. Pokud si šaty půjčíte, nejen že ušetříte, ale nemusíte po svatbě řešit problém, kam s nimi. Jednoduše je po uplynutí půjčovní doby vrátíte do salonu, kde je dají do pořádku a připraví pro další nevěstu. Nebudete mít sice šaty na památku, ale jako vzpomínka na váš svatební den vám jistě poslouží i závoj, klobouček, rukavičky apod.

Pokud se rozhodnete svatební šaty koupit, máte jistotu, že je před vámi na sobě ještě žádná nevěsta neměla. Nevýhodou bude pravděpodobně jejich vyšší cena. Po velkém dni si je můžete uschovat  na památku nebo prodat. Pokud se vám podaří šaty výhodně prodat, tak se nové šaty opravdu vyplatí. Ať už si vyberete jakékoliv šaty, musíte se v nich cítit přitažlivě a pohodlně!

Jaký je Váš názor na svatební šaty, koupit nebo půjčit? Napište nám!

Alice

Zdroj: http://www.saty-svatebni.cz/

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook