Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak si zpestřit manželství, když už jste spolu několik let

18.10.2017
Foto: 123rf.com

Zamilování, spalující vášeň a láska jako trám… Po pár letech svatba, děti a manželský život, který může začít nudit a být všední. Je vůbec možné, aby byl takový život zábavný a vy jste se s partnerem ve vztahu cítili pořád skvěle? Jak si oživit manželství, když už jste mnoho let spolu?

Využívejte hlídání

Určitě to znáte. Večerní koupání dětí i sebe, úklid kuchyně a vlastně celého bytu či domu… Pak jste ráda, že padnete do postele. I do ní se vám ale mohou večer dostat malí vetřelci, kvůli kterým na sebe s manželem nemáte vůbec čas. Proto často využívejte možností vašich babiček a kamarádů, kteří by se vám čas od času o vaše děti postarali i přes noc, a konečně si užijte klid a čas jen na sebe.

Pečujte o sebe

I když už partnera máte, neznamená to, že byste se o sebe měla přestat starat. I z manželství se dá totiž velmi rychle vycouvat, pokud jednoho z vás začne něco štvát. S mastnými vlasy, neupravenými nehty nebo kruhy pod očima pro svého manžela nebudete příliš žádoucí. Muži se rádi dívají na hezké a upravené ženy. Kadeřník, lehký make-up, upravené vlasy nebo pěkné domácí oblečení vám neuškodí ani po několika letech manželství.

Pryč s TV

Ať už jsou to jeho večerní rituály s fotbalem, pivkem a chipsy nebo váš nenáročný seriál snad o tisíci epizodách, nikdy nedovolte aby vám televize zničila romantiku. Ještě horší variantou je televize v ložnici. Při večerním sledování filmu totiž jeden z vás zaručeně usne a veškerá romantika i erotika jsou ty tam.

Malé radosti

Pamatujete si, jak vám partner stále kupoval malé radosti, jen tak, aby vám vytvořil úsměv na tváři? Nenechte zub času, aby vám do vztahu přinesl nudu a pořiďte svému partnerovi něco hezkého, uvařte mu jeho oblíbené jídlo, vyberte lístky do kina nebo navrhněte, že byste si každý týden nebo měsíc mohli udělat hezký večer bez dětí.

Žádné vytahané svetry

Máte svůj oblíbený svetr, který je tak příjemný, teploučký a velký a který si oblékáte pokaždé, co za vámi zaklapnou vchodové dveře od domu? Pak zapomeňte na to, že budete atraktivní pro svého manžela. Naopak si opatřete obepnuté legíny a hezké tričko, které zvýrazní vaše přednosti. Nechte muže, ať vás obdivuje i doma a dbejte na to, abyste nechodily ve starých vytahaných kouscích. Že jste doma, neznamená, že nemusíte být sexy a přitažlivá!

Jakými způsoby pečujete o své manželství vy?

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook