Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak si zaručeně užít svatební oslavu? Přece se svatebními tričky!

11.5.2017
Foto: vyrobsitricko.cz

Chcete si řádně užít oslavu po svatebním obřadu, ale máte obavu z toho, jak by potom vypadaly Vaše šaty? Je samozřejmé, že si je nechcete nijak zničit, navíc je možná máte půjčené.

Jednou z možností je koupit si šaty další – a spousta nevěst to tak dělá.  Možná ale i u nich byste měla strach z poškození a necítila se tak pohodlně a uvolněně. Tak co na to jít s trochou vtipu?

A co že to mám na mysli? Vytvoření vlastních svatebních triček s potiskem. Je to originální, jednoduché a pohodlné – řádit můžete bez obav až do rána.  A díky motivu či nápisu „nevěsta“ jste velmi snadno rozpoznatelná i bez bílých šatů.

A nemusíte zvolit jen tričko pro sebe a svého partnera – ženicha, tričko se najde pro každého. Ať už jde o svědka, družičku či maminku, zkrátka pro celou sestavu. Pokud nenajdete přesně to, co hledáte, není nic snazšího, než zvolit vlastní obrázek či text. Navíc pak díky vlastním tričkům zaručeně budete mít zase tak trochu jiné svatební fotky.

Foto: vyrobsitricko.cz

Foto: vyrobsitricko.cz

Často podobná trička můžete vidět na rozlučkách se svobodou. Nemusí ale jít jen o trička na rozlučku, právě po obřadu a následných radovánkách je na ně taky vhodná chvíle. Jistě, pokud chcete mít svatbu v tradičnějším duchu, není to úplně nejlepší řešení a první zmiňovaná možnost, totiž druhé šaty, poslouží lépe.

Foto: vyrobsitricko.cz

Foto: vyrobsitricko.cz

A pokud zrovna svatbu nechystáte a nemáte ji v plánu, můžete trička se svatebním potiskem zvolit i jako skvělý svatební dar. Určitě tím přítomné pobavíte a svatebčané na tento netradiční dárek jistě jen tak nezapomenou.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook