Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak si užít sex po telefonu a nestydět se? Poradíme vám

31.7.2015
Foto: 123rf.com

Máte partnera daleko nebo je často na služebních cestách a vy jste doma sama jako ten kůl v plotě? Je sice pravda, že v dnešní době mobilních telefonů a internetu se to dá zvládnout o něco snáz, ale některé intimní věci člověku chybí vždy. Jestliže vám chybí sex, co takhle vyzkoušet ten po telefonu? Zkoušeli jste to někdy? Pak zapojte svou představivost a my vám poradíme, jak si ho užít a nestydět se.

Lidská fantazie nemá žádné hranice, tak proč se zbytečně trápit, když užívat si spolu můžete i na dálku. Mimoto překoná váš vztah další metu a vy už nebudete mít žádné zábrany, které máte při klasickém milování. Jakmile to jednou zkusíte, zjistíte, jak může být sex po telefonu žhavý, a nebudete chtít přestat. Máme pro vás několik tipů.

Nejlepší je přirozenost

Smyslnější hlas k sexu po telefonu patří, ale jinak byste se měla stále chovat přirozeně. Zůstat sama sebou. Nalaďte se na svého partnera, zjistěte, po čem oba toužíte, ale nesnažte se stát něčím, čím doopravdy nejste.

Říkejte, co chcete, aby dělal

Buď si budete navzájem popisovat, co právě děláte, a uspokojovat se při tom, nebo můžete říkat jeden druhému, co chcete, aby v tu chvíli dělal. To je podle nás ta zajímavější a erotičtější varianta. Mírná dominance a erotická kontrola nad partnerem vás vzruší jako nic jiného.

Vhodný čas

Pokud chcete vyzkoušet sex po telefonu a ráda byste svého přítele či manžela překvapila, buďte připravena na to, že to nemusí vůbec dopadnout dle vašich představ. Je lepší zjistit si dopředu, kdy bude váš partner sám na pokoji a nikdo a nic ho nebude rušit. Začít smyslný hovor ve chvíli, kdy je váš partner právě na poradě, asi nebude to pravé ořechové.

Dopřejte si pohodlí

Než přijde čas na sexy telefonát, navoďte si tu správnou atmosféru a dopřejte si pohodlí. Zapalte voňavé svíčky, oblečte sexy prádlo nebo buďte nahá. Cokoliv, po čem se budete cítit dobře a sexy.

Neomezený tarif se bude hodit

I když to možná zní divně, asi by nebylo moc příjemné, aby vám v tom nejlepším došel kredit nebo vám na konci měsíce přišla faktura na částku, za kterou byste mohli jít na večeři do nejlepšího podniku ve městě. Je tedy potřeba připravit se na tuto eventualitu předem a zajistit si buď hodně vysoký kredit, nebo ještě lépe neomezený tarif.

Využijte moderní technologie

Jestliže vám nestačí jen telefon a máte aplikaci skype, můžete vyzkoušet sexuální videohovor pomocí počítače. V takovém případě je hezké se dostatečně připravit a obléci si něco přitažlivého. Na škodu není ani trocha líčení a hezky učesané vlasy. I přes video udělá upravený vzhled hodně.

I na dálku si dávejte pozor na to, co říkáte

Určitě spolu budete mluvit jinak než obvykle. Jinak, než když plánujete nákupy nebo výlet s dětmi. Přesto ale nejsou některé výrazy vhodné. Možná jste někdy ve filmech viděla, že žhavý sex navodily vulgární výrazy, ale v reálu to raději nezkoušejte. Snadno by se pak mohlo stát, že místo romantické akce dojde jen k pořádnému trapasu, který váš partner přejde buď výmluvným mlčením, nebo záchvatem smíchu.

Správnou atmosféru naladí rozumně kladené otázky, pár jich pro vás do začátku máme:

  • Jak jsi teď právě oblečený?
  • A nechtěl by sis něco sundat?
  • Řekni mi, co by si teď chtěl se mnou dělat?
  • Kde by ses chtěl milovat? Co bys se mnou rád vyzkoušel?
  • Na co myslíš?
  • Kdybys měl deset polibků, kam bys mi je dal?
  • Kdybys byl u mě, kde všude bys mě chtěl hladit?

Vidíte? Sex po telefonu pro vás vůbec nemusí být tabu. Možná dokonce zjistíte, že si to náramně užíváte, a chvíle, kdy je váš miláček někde jinde, pro vás přestanou být fádní a nudné.

Martina Mádlová

1 komentář

  1. Pingback: Láska nezná hranic aneb Vztah na dálku. Může fungovat? | Království žen

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook