Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak si správně přát? Naučte se posílat přání do vesmíru

19.8.2015
Foto: pinterest.com

Už jste někdy slyšely o zákonu přitažlivosti? Zákon přitažlivosti říká, že všechno, co chcete a na co myslíte, si přitáhnete do svého života.

Jak to funguje

V praxi to vypadá tak, že myslíte na nové kolo… a přijde vám nové kolo! Třeba jej dostanete, vyhrajete nebo získáte nějakým jiným způsobem. Když ovšem myslíte na spoustu složenek, které máte platit, tak vám opravdu přijde spousta složenek. Zákon totiž netřídí pozitivní a negativní věci a přání.

Objednávka z vesmíru

Jednoduše dostáváte to, na co myslíte, na co se soustředíte a co „posíláte do vesmíru“. Co takhle se naučit posílat do vesmíru jen to, o co máte opravdu zájem?

O přáních

Přání jsou v životě opravdu důležitá. V pohádkách taky plnila přání zlatá rybka nebo kouzelní skřítkové. Věřte, že přání by měl mít každý člověk. Protože přání nás posouvají dál a neustále nás nutí za něčím jít a něčeho dosahovat.

Co si přát

Přát si můžete cokoliv. Četnost ani počet přání není omezený. Můžete si přát denně nebo třeba jednou týdně. Můžete si přát právě teď nebo až zítra. Je to vlastně všechno jen a jen na vás.

Jak začít

Zkuste začít něčím jednoduchým. Teď si třeba řekněte, že chcete slyšet svou oblíbenou písničku v rádiu. Nahlas si řekněte: „Chci co nejdřív slyšet zahrát tu a tu písničku.“ A pak už jen počkejte, až vesmír přijme a vyplní vaši objednávku. Třeba budete překvapeni, jak brzo to bude!

Jak si přát

Přát si můžete úplně jakkoliv. Přání můžete vyslovit nahlas, můžete ho napsat na kousek papíru, můžete si také založit deník přání. Vyzkoušejte různé způsoby a najděte ten svůj, který vám bude fungovat.

Můžete si také udělat seznam svých přání, a až se vám dané přání vyplní, podtrhněte si jej. Uvidíte, jak to funguje – a to vás bude motivovat a posouvat dál.

Hlavně si něco přejte a věřte, pak to bude opravdu fungovat!

Tip na závěr: Pokud chcete do tajů přání proniknout ještě hlouběji, zkuste si přečíst knížku Objednáváme si z vesmíru od Bärbel Mohr.

Michaela Michalíková

Jak funguje zákon přitažlivosti se můžete podívat i zde:

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook