Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak se stát královnou plesu

28.11.2016
Foto: 123rf.com

Jelikož plesová sezona je už za dveřmi, měly bychom se začít připravovat. Každá z nás chce být určitě královnou plesu, takže jsem si pro vás připravila několik tipů na skvělé róby, v nichž určitě zazáříte. A navíc vám zbude i nějaká ta koruna na doplňky. Cena všech šatů, které vidíte na obrázcích, není vyšší než 1000 korun.

Šaty na jedno rameno působí velice sexy. Navíc černou barvou nikdy nic nezkazíte, je to osvědčená klasika. Naopak, když vyberete ty správné doplňky a boty na podpatku, budete nepřehlédnutelná. Samozřejmě nesmíte zapomenout na výraznější líčení. Třeba rudá nebo růžová rtěnka jsou skvělou volbou, celkový outfit dokonale zvýrazní. Říkáte si, že byste byla příliš výstřední, a bojíte se velké pozornosti? Takové obavy hoďte za hlavu.

Foto: hm.com

Foto: hm.com

Níže naleznete inspiraci i na doplňky.

Foto: hm.com

Foto: hm.com

Jste trošku odvážnější a nebojíte se pozornosti? Pak jsou tyto šaty pro vás jako stvořené! Letošní sezónu nejvíce letí krajky, a to v jakékoliv barvě. Aby byl celkový outfit dokonalý, nesmíte zapomínat na detaily – samozřejmostí jsou například hezky upravené nehty. Silonky by měly být matné, celkový dojem je pak mnohem vkusnější než s jejich lesklou variantou. Největším módním prohřeškem jsou však viditelná ramínka od podprsenky.

Foto: hm.com

Foto: hm.com

Foto: hm.com

Foto: hm.com

Pokud si troufnete riskovat a umíte trošku šít, můžete si klidně objednat šaty z levných internetových portálů. Dá se tam narazit na opravdu originální kousky, a pokud jim dopřejete menší úpravu, například ustříháte nitky nebo je trošku zapošijete, budete nepřehlédnutelná. Nezapomínejte ale, že v tomto případě je šaty potřeba objednat asi měsíc a půl před danou událostí, protože to nějakou dobu trvá, než k nám dorazí. I s případnými úpravami vás ale takové šaty vyjdu zhruba na 300 korun, což je skvělé.

Máte zkušenosti s koupí šatů přes levné internetové portály?

Klára Součková

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook