Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak se stát bohyní plesu, zn: Šifon a tyl

8.2.2016
Foto: pinterest.com

Která z nás by si nepamatovala na ty skvělé, pohádkové šaty s nadýchanou sukní? Takové, které si v dětství přála každá z nás… Trocha nabírané látky v pase z nás dokázala udělat vznešenou princeznu na celé hodiny. Všechny už jsme sice vyrostly, ale touha “být princeznou“ v nás přetrvala. Pojďte se s námi podívat, jak správně nosit šaty z šifonu a tylu, abyste se aspoň pro jeden večer mohly stát skutečnými princeznami.

Šaty z šifonu jsou již několik let velmi oblíbenou plesovou variantou. Hodí se pro všechny příležitosti i věkové skupiny. Žena v šifonových šatech bude vždy vypadat velmi elegantně.

Ale co šaty z tylu? S těmi už to tak snadné nebývá. Na jejich nošení si zpravidla troufnou spíše mladší dívky, dospělé ženy se jim většinou vyhýbají. V naší společnosti je nadýchaná sukně považována za výsadu bláznivého mládí. Dnes si však ukážeme, že šifon i tyl mohou být na každé ženě velmi šik. A není nutné, aby se mezi oběma tábory vytvářela umělá hranice.

Pojďte se inspirovat našimi modely!

Dáma v modrém

Pokud se řadíte do kategorie žen, které touží stále vypadat jako princezna, jistě vás potěší tato nadýchaná sukně z modrého tylu. Při kombinování této sukně je ale potřeba myslet na její výraznost. Proto doporučujeme zvolit naprosto jednoduché tílko nebo halenku. Modré doplňky a boty z vás udělají naprostou senzaci večera. S tímto outfitem vás nikdo v sále zaručeně nepřehlédne!

Náš tip: Váš outfit skvěle doplní tmavší kabátek, který zajistí věkovou přiměřenost.

Dáma v modrém

Modrou sukni lze zakoupit v internetovém obchodě POSH Me za 1750,-, bílé tílko lze zakoupit v prodejnách Lindex za 399,-, šedý kabátek lze zakoupit v internetovém obchodě ZOOT za 3429,-, modré psaníčko lze zakoupit v internetovém obchodě Fashionshop za 590,-, modré náušnice lze objednat v internetovém obchodě POSH Me za 220,- a modré sandálky lze zakoupit v internetovém obchodě Botyk za 1250,-

Zlatá záře hvězd

Jste-li zastánkyní umírněnějších modelů, ale zároveň si přejete něco speciálního, pak jsou pro vás tyto černé šaty jako stvořené.

Jednoduchý top šatů vám umožňuje zvolit výraznější šperk – v tomto případě zlatý náhrdelník s perlami. Šifonem obohacená sukně pak dodává šatům příjemnou vzdušnost. Jako zajímavý doplněk tohoto modelu slouží i zlaté boty s originální texturou. Společně s náhrdelníkem tvoří sjednocující prvek celého outfitu.

Šedý kabátek vás příjemně zahřeje nejen v den plesu, využít ho můžete při každodenním nošení.

Náš tip: Černo-zlaté psaníčko z lesklého materiálu celý model ještě více rozzáří.

Model - Zlatá záře hvězd

Šedý kabátek lze zakoupit na internetovém obchodě ZOOT za 1389,-, černé šaty lze zakoupit v prodejnách Lindex za 1250,-, zlatý náhrdelník lze zakoupit v internetovém obchodě ZOOT za 419,-, lesklé psaníčko lze zakoupit v internetovém obchodě Svetshopaholiku.cz za 499,- a zlaté lodičky lze zakoupit v internetovém obchodě ZOOT za 1599,-

Femme fatale

Patříte k ženám, které vědí, co chtějí? Nebojíte se být provokativní a pozornost si vyloženě užíváte?

Pak vám doporučujeme tyto rudé šifonové šaty s černou aplikací. Všechny ženy v sále si na vás dají velký pozor. Zatímco pány budete přitahovat jako magnet…

K těmto šatům si můžete dovolit dramatičtější doplňky v černé barvě. A díky červeným lodičkám si budete po parketu vykračovat jako šelma na lovu. Tento sexy pocit ještě zdůrazníte, zvolíte-li ke svému modelu černý kožíšek.

Náš tip: Tento model je velmi dramatický. Proto při výběru kabelky trochu uberte. Jednoduché černé psaníčko je v tomto případě jasnou volbou.

Černo červená kombinace

Černou sadu šperků lze objednat v internetovém obchodě Svetshopaholiku.cz za 349,-, červené šaty lze zakoupit v prodejnách Tamsin za 2510,-, černé psaníčko lze objednat v internetovém obchodě ZOOT za 619,-, červené lodičky lze zakoupit v prodejnách Baťa za 1799,- a černý kožíšek lze zakoupit v internetovém obchodě ZOOT za 1939,-

Bohyně

Tento model se skvěle hodí pro charismatické ženy, které si plně uvědomují své nezpochybnitelné kvality.

Temně modré šaty se zdobenými rameny a výrazným pásem zvýrazní všechny vaše přednosti. Nejedna žena se bude jistě zajímat, odkud vaše šaty pochází.

K těmto šatům si můžete dovolit výraznější náhrdelník s kameny a stříbrné lodičky, díky kterým se budete po parketu přímo vznášet. Bílý kožíšek skvěle podtrhne půlnoční modř tohoto modelu.

Náš tip: K tomuto modelu doporučujeme metalicky stříbrnou kabelku. Díky ní si budete v tomto modelu připadat jako opravdová mýtická bytost.

Model pro bohyně

Náhrdelník lze zakoupit v internetovém obchodě Glami.cz za 359,-, modré šaty lze zakoupit v prodejnách Tamsin za 4310,-, stříbrné lodičky lze zakoupit v prodejnách Graceland za 699,-, bílý kožíšek lze zakoupit v prodejnách Topshop za 1947,- a stříbrné psaníčko lze objednat v internetovém obchodě Svetshopaholiku.cz za 699,-

Tímto dílem se s naším plesovým miniseriálem loučíme. Doufáme, že jste si z našich článků odnesly inspiraci a chuť ke zkoušení nových látek a materiálů. S našimi tipy budete na plesech skutečně zářit!

Inspirovaly jste se našimi články a chcete se pochlubit svým bezchybným plesovým outfitem? Své fotky můžete zaslat na e-mail redakce: m.drahoradova@kralovstvizen.cz

Kateřina Umová

RelatedPost

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook