Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak se stát bohyní plesu, Zn: Hravé flitry

28.1.2016
Plesové šaty

V dnešním dílu našeho miniseriálu se podíváme na další žhavý trend plesové sezóny, kterým jsou šaty s flitry. Jak je nosit a s čím je kombinovat, abyste dosáhly vzhledu hodného bohyně?

Šaty s flitry – jedna skupina žen je miluje a druhá se jim obloukem vyhýbá. S flitry je vaše tělo oděno do lesku a barev a jste jednoduše nepřehlédnutelná.

Mnoho žen je přesvědčeno o tom, že flitry se pojí pouze s bláznivým mládím a že ony do této kategorie už dávno nepatří. Dnes si však ukážeme, že i ve flitrech lze být za dámu a že se rozhodně nejedná o trend, který by nemohl zbourat hranici napříč generacemi.

Sofistikovaná

Flitry vás vždy přitahovaly, ale nikdy jste si netroufly na jejich nošení?

Toto dilema by mohly vyřešit jednoduché šaty s nepřehlédnutelnou flitrovou aplikací. Budete se v nich cítit komfortně a zároveň v nich budete vypadat velmi šik.

Tento druh šatů lze pohodlně kombinovat s klasickými kusy oděvů. Minimalistického vzhledu docílíte matným černým psaníčkem a jednoduchým stříbrným šperkem.

Náš tip: Pokud jsou pro vás flitry příliš výrazné, doporučujeme modely šatů, u nichž jsou flitrové aplikace umístěny ve spodní části. Díky tomu nebudete mít pocit, že vás všichni sledují.

Sofistikovaný model

Boty lze zakoupit v prodejnách F&F za 799,-, šaty můžete zakoupit v internetovém obchodě ZOOT za 2129,-, kabát je možné zakoupit v prodejnách H&M za 1499,-, stříbrný šperk a psaníčko lze objednat v internetovém obchodě ZOOT za 359,- a 789,-.

Futuristická

Řadíte se mezi odvážné ženy, které rády experimentují? Pak je kombinace zelených flitrů a stříbra to pravé!

Barevné flitry jsou velmi oblíbené, ale jen málokterá žena si ví rady s jejich kombinováním. Vždy platí, že barva doplňků by měla přirozeně ladit s barvou šatů. Doplňky k tomuto typu šatů by měly být vybírány střídmě. Vyvarujte se šperků s výraznými a blyštivými kameny, které by mohly narušit celistvost vašeho outfitu.

Také daleko lépe zapůsobíte s náramkem než s přehnaně nápadným náhrdelníkem.

Náš tip: Barevné flitry můžete kombinovat jak se stříbrnými, tak se zlatými doplňky. Při jejich výběru se však vždy držte jednoho odstínu.

Futuristický model

Stříbrný náramek, zelené šaty a kabát lze zakoupit v prodejnách H&M za 249,-, 899,- a 1999,-, stříbrné sandálky a psaníčko můžete zakoupit v internetovém obchodě ZOOT za 1439,- a 469,-

Něžná princezna

Chystáte se na ples a přejete si být princeznou večera? Pak jsou následující řádky věnované přímo vám!

Šaty s flitrovým živůtkem a tylovou sukní jistě neuniknou pozornosti žádného hosta. Jejich krémová barva vás krásně rozzáří a zároveň se v nich budete cítit velmi elegantně.

Při kombinování šatů s dalšími doplňky si můžete dovolit jistou dávku pompéznosti. Neměl by chybět kabátek z umělé kožešiny a zajímavé náušnice.

Náš tip: Pokud jsou vaše šaty výrazné, vsaďte na matnou kabelku i boty. Takto váš model šatů vynikne ještě více.

Model něžná princezna

Šaty s flitry lze objednat v internetovém obchodě ZOOT za 2649,-, bundičku z umělé kožešiny lze zakoupit v prodejnách F&F za 1299,-, zlaté náušnice a nude kabelku můžete zakoupit v prodejnách H&M za 149,- a 399,-, boty lze zakoupit v internetovém obchodě ZOOT za 1439,-

Elegantní

Přejete si být elegantní? Pak zvolte šaty s flitrovými ornamenty. Pouzdrová sukně dodá celému modelu na eleganci.

Jelikož jsou tyto šaty velmi výrazné, opět platí, že doplňky je nutno vybírat střídmě. Rozhodně si však smíte dovolit kabát z umělé kožešiny a výrazný zlatý náramek, který bude ladit se zlatým vzorem na šatech. Psaníčko opět zvolte jednoduché, ale nic nezkazíte, pokud bude doplněno výraznější zlatou sponou a řetízkem.

Náš tip: Šaty s flitry byly oblíbené v první polovině 20. století. Pokud jste milovnicí stylu vintage, věnujte zvýšenou pozornost výběru bot. Správně zvolené boty dodávají modelu na autentičnosti.

Elegantní model

Psaníčko lze objednat v internetovém obchodě ZOOT za 799,-, šaty s flitry a bundičku z umělé kožešiny lze zakoupit v prodejnách F&F za 869,- a 1299,-, boty lze objednat v internetovém obchodě ZOOT za 1259,- a zlatý náramek můžete zakoupit v prodejnách Lindex za 299,-

Šaty s flitry se dají nosit mnoha způsoby – můžete být hravá a mladistvá, experimentální i velice sofistikovaná.

Šaty s flitry vždy vybírejte podle toho, jak komfortně se v nich cítíte. Pouze šaty, ve kterých se cítíte dobře, na vás budou vypadat naprosto výjimečně.

V příštím díle našeho seriálu se zaměříme na to, jak nosit šifonové a tylové šaty.

Kateřina Umová

RelatedPost

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook