Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak se správně odlíčit? Zn. Micelární voda

1.9.2016
Foto: 123rf.com

V tomto mini seriálu se zaměříme na správné čistění pleti. Že mu nepřikládáte velkou váhu? Nebo vás nebaví při večerní hygieně strávit v koupelně několik minut navíc? Zde jsou důvody, proč byste měla své pleti dopřát každý večer pár minut pozornosti!

Krásná, zářivá a svěží pleť byla od nepaměti spojována s mládím a dobrým zdravotním stavem své majitelky. V dnešní době, kdy se stále prosazuje kult mládí, je bezproblémová pleť pořád považována za velmi žádoucí.

I přesto, že se mnoho žen o svoji pleť stará, mohou se potýkat s problémy, jako je například příliš citlivá pleť či nevhodně zvolený produkt. Díky těmto faktorům může přijít veškerá cílená péče vniveč.

V tomto mini seriálu se společně podíváme na produkty péče o pleť, stejně jako si představíme i další malé pomocníky, kteří účinky vaší péče povznesou do úplně nových dimenzí.

Micelární voda

O tomto produktu již slyšela bezmála každá žena. Je to opravdu takový zázrak, který stojí za to vyzkoušet, nebo se jedná o obyčejný podfuk?

Micelární voda slouží k běžnému odličování denního make-upu. Oproti odličovacímu mléku nezanechává na pleti mnohdy nepříjemně lepivý pocit. Zároveň však obsahuje částice, které jsou schopny zachytit veškeré nečistoty z vaší pleti uvnitř, a na pleti zůstane pouze voda. Tato voda může být obohacená o minerální látky, které mají příznivý vliv na problematickou pleť. Micelární voda je oproti odličovacímu mléku doporučována i uživatelkám trpícím alergiemi právě díky své lehkosti a nedráždivému složení.

S micelární vodou se nemusíte bát ani odlíčení očí. Správně zvolený produkt si dokáže poradit i s voděodolným make-upem.

Padáte-li večer únavou, jistě vás potěší, že se jedná o produkt bez nutnosti oplachování.

Jste-li zvyklá čistit pleť ráno i večer, nemusíte se použití micelární vody bát. Bude k vaší pleti mnohem šetrnější než pouhé čistění vodou a mýdlem, které ji zbytečně podráždí a vysuší.

A co vy? Obcházíte micelární vody obloukem, nebo tento produkt nedáte z ruky?

Napsala Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook